Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nök! Nektek mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nök! Nektek mit jelent az, ha a pasitok, férjetek szájba élvezés után megcsókol, úgy hogy az ondója még a szátokban van?

Figyelt kérdés

Értelmes válaszokat, hozzászólásokat kérek! Köszönöm!

N



2023. jan. 25. 21:02
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
100%
Egyből lenyelem, de utána szoktunk csókolózni a pasimmal, nincs ezzel baja. Még nem találkoztam olyannal, aki kérte volna hogy ne nyeljem le, de sztem tetszene egy ilyen szitu.
2023. jan. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
86%

A férjem megleptem vele pár éve, azóta ő csókol meg kéri ne nyeljem le, játszak vele, smároljunk úgy.

Nagyon tetszik neki és finom is a geclje


Van amikor az ujjamra, kezemre megy akkor azzal megujjazom magam.

2023. jan. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
85%
Na látod az utolsó válaszolókat :) itt minden ok, nincs olyan hogy beteg csak nem mered:)
2023. jan. 25. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
92%
#13. Te írtad az 5.hsz-t is? Mert azt olvasva 5 percig röhögtem, még a könnyem is kicsordult. Egyébként van benne igazság. A kérdésre egyébként még senki sem válaszolt, tehát, hogy ez mit jelent egy nőnek.
2023. jan. 25. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
93%
Én lenyelem, de annyira nem szeretem hogy azzal a számban csókolózzak.
2023. jan. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
94%

Én szeretem, ha nyitott rá a pasi. Olyan izgalmas és mocskos egyszerre. Jó érzés.

40n

2023. jan. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, te is megcsókolod a párod miután kinyalt mégsem vagy leszbikus nem igaz? Simán csak nem finnyás a pasid.
2023. jan. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Ritkán fordul elő, de a nagyrészét egyből lenyelem és úgy csókolózunk, engem ez izgat és kellemes érzés. De a fordított felállást is szeretem, amikor ő nyal elélvezek és utánna csókolózunk. Szerintem ez nagyon bensőséges és intim.


26n 28f

2023. jan. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Csak annyit hogy ez tetszik neki, izgatja valamiért. Meg nem zavarja a saját cucca.

Nálunk nincs ilyen, pedig engem nem zavarna a dolog. De ő nem szereti saját magát ilyen formában.

Annyit nyugodtan megkérdezhetsz tőle, hogy miért csinálja vagy miért tetszik neki.

A kérdés fordítottja: te mit érzel vagy zavar e ha nyalás után megcsókol. Engem az se zavar, de sok csajt igen. Szimpla egyéni preferencia szerintem.

2023. jan. 25. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt nem finnyáskodik, másrészt izgatja a dolog.

A barátommal kifejezetten szeretünk orál után csókolózni (mindkét felállásban), bár legtöbbször ekkora a másik már lenyel mindent. Egyszerűen izgatónak találjuk.

Ha az ő válasza érdekel, kérdezd meg nyugodtan, kétlem, hogy ne mondaná el.

2023. jan. 25. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!