Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró srácok akiknek volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró srácok akiknek volt tiniként fiús élménye ti ezt hogy kezelitek?

Figyelt kérdés
Nem vagyok se bi, se meleg. Mégis tiniként volt olyan élményem amibe a kíváncsiság vitt bele, de nem tetszett. Ez fiús élmény volt. Tudom, hogy ez nem annyira ritka. Akinek volt ő ezen hogy lépett túl? Szokott eszébe jutni? Mi volt?
2023. jan. 25. 09:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Mi számít annak? Közösen masztiztam a kolis haverokkal éveken át. Láttuk egymásét meg ahogy elélvezünk. Ez van aki szerint gáz. Szerintem nem. De mégis mikor szóbakerült vmikor volt aki tagadta, hogy volt ilyen holott tisztán előttem van, hogy neki pl fitymaszűkülete volt. Mindenki veri tiniként, nem gáz. Nem egymásét vertük. Meg ha így is lett volna is a tini korszakba annyi sok dolog belefért.
2023. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
akinek volt ilyen élménye az nem heteró.
2023. jan. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
80%
Sokszor eszembe jut. Nekem mondjuk tetszett.
2023. jan. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
16%
Erről azért most dolog eszembe jutott. Mikor gimis voltam nálunk a suliban volt egy story. Kevés fiú volt a sulinkba. Az osztályomban pl 6 és 22 lány. Szóval az volt, hogy 1 új fiút a 3 fiú osztálytársa a tesi öltözőben állítólag arra kényszerítette kapja be a farkukat. Aztán ki is rúgtak 2 tanulót. Meg az a fiú is elment akivel ez történt. Akkor most ők melegek voltak vagy szimplán csak valami domináns agresszív dolog volt bennük? Erre is azt mondanád, hogy jaj belefér tiniként? Amúgy most, hogy így ezt leírtam rákerestem az egyik fiúra akinek a nevére emlékszem. Ugyanis nagyon helyes volt és bele is voltam zúgva. Már van felesége szóval nem lehetett meleg.
2023. jan. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Engem egy osztálytársam többször is leszopott. Illetve egyszer megdugtam mert cserébe segített nekem valamiben. Mégis heteró lettem/vagyok. Nem mondom hogy nem hagynám egy fiúnak, hogy leszopjon, de nem keresem az alkalmat. Anno is ő ajánlotta fel meg ő akarta. Megjegyzem meleg lett a srác. De talán csak azért hagynám mert vele jó volt. Nagyon értett a farkamhoz. Konkrétan mikor csinálta volt olyan hogy remegtem az élvezettől. Azóta se volt ilyen amúgy, de vele mindig.
2023. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%
Nálunk általánosban volt olyan, hogy összemértük egymásét. Meg volt közös verés. Meg a focis társaimmal is volt közös maszti. Sőt egyszer volt olyan, hogy megfogadtuk aki veszít be kell kapja az egyikünk farkát. Nem lett belőle semmi, de mégis felmerült. :D Utólag tuti én is letagadnám ezt pl. Az összemérés meg hát vicces volt 14 évesen. Egy roma srác volt az osztályban. Neki már akkor 20cm volt a farka. Nekünk meg 12-14cm. Ez azért maradandó emlék mert emiatt sokáig éreztem kicsinek a 16cm farkam.
2023. jan. 25. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%
Nálunk a gimiben volt ilyen, de akkor is tudtam, hogy heteró vagyok és nemet mondtam. Több osztálytársam is kiverte együtt, de én köszöntem nem kértem. Szerintem heteróként nem mész ebbe bele.
2023. jan. 25. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tesi öltözőben zuhany alatt fertük mindenki a magáét
2023. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem tiniként volt, de egyszer kipróbáltam "barhiból", nem működött a szerszám. Azóta sem vágyom rá (mert minek), de mondjuk pont ezért vagyok hetero :)
2023. jan. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
(A történethez tartozik, hogy kb. 7 évesen kezdtem fényesiteni.) Valahogy szobakerült (kb 9 évesen) a haverokkal, hogy csinálom. Egymás után kérték mind az öten, hogy mutassam meg nekik, hogyan kell? Mondanom sem kell, büszkén, szivesen mutattam. Legelöször mindegyik megfogta az enyémet, hogy jé ilyen, három esetben nekem is meg kellett fognom a másikét segitségül. Meg késöbb vertük együtt, de mindenki csak a magáét! Még voltak ilyen gyerekes dolgaink, de egy idö után abbamaradtak. Mindegyikünk normális hetero kapcsolatokat talált, egyikünk sem ragadt meg a fius dolgoknál.
2023. jan. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!