Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házasságban élőktől kérdezem,h...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házasságban élőktől kérdezem,hogy van ahol a meztelenség tabu egymás előtt bármelyik fèl részéről is?

Figyelt kérdés

Egy beszélgetés során derült ki,hogy az egyik haveromat még nem látta pucéran a felesége!

16 éve házas 3 gyerekkel,és majdnem megsértődött ,hogy hitetlenkedve kinevettem miatta!

Azt mondja szégyellős, na de ennyire....


2023. jan. 25. 06:06
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Bocsi a megfogalmazásért, de ha a szájába veszi a farkam, sztem nézni se esik nehezére. Pont egymás előtt minek szégyenlősködjünk?
2023. jan. 25. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nincs náluk szex csak sötétben..

Számomra is elképzelhetetlen,azért is tettem fel a kérdést!

2023. jan. 25. 06:21
 3/10 anonim ***** válasza:
Nálunk természetes a meztelenség. Nyáron kánikulában ha csak tehetem meztelen vagyok.
2023. jan. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
26%
Az a nő beteg. Mondjuk aki elvette, az sem különb.
2023. jan. 25. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tabu. Ha a gyerek otthon van, előtte nem nyílván. De ha ketten vagyunk akkor miért szégyellősködnék. Nincs olyan részem amit amúgy nem látott volna.
2023. jan. 25. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Sok minden lehetséges, amiről mi nem tudunk.


Létezhetnek még mindmáig is olyan vallási okok, amelyek mélyen gyökerezően hatnak egyes emberekben.


Egyáltalán nem hiszem, hogy kóros lenne. Csupán más beállítottságúak.


Én pl. olyanról szereztem tudomást, hogy valakit leginkább az anyagiak (közös élmények, nyaralások) kötöttek össze a barátnőjével. Szex egyáltalán nem volt közöttük már az elejétől. A nő nem engedte.


Egy másik eset: a férfi munkatárs befogadta hosszabb időre (kb. 10 év) a munkatársnőjét a családi házába, hogy ne legyen egyedül. Végül tavaly nyáron elküldte, hogy menjen, ahova akar - mert ő költözik és nem maradhat akkor sem, ha rendesen fizette az albérletet.


A nő nem keseredett el nagyon. Kapott egy önkormányzati lakást (30 éve önkormányzati dolgozó.)

2023. jan. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Egymás előtt nincs tabu. Mivel gyerekeink vannak (köztük lányok is) amíg ők otthon vannak, vagy nem alszanak, én nem vetkőzök meztelenre és nem is mutatkozom így a fürdőn kívül.
2023. jan. 25. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Annyit meztelenkedünk otthon hogy páromat már nem is izgatja a testem látványa
2023. jan. 25. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez így elég furcsa nekem. 2-3 év kapcsolat után már láttam pisilést, betét-, tamponcserét, aranyeret, gátmetszést is, nemhogy meztelen testet.
2023. jan. 25. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Simán van ilyen. Szerintem még gázabbak is. Nem is tudom felfogni, hogy élnek emberek éveket egymással ilyen papucsállatka szinten.
2023. jan. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!