Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meztelenség normális pl...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meztelenség normális pl barátok előtt a tusolóban?

Figyelt kérdés

Egy haverom mondta h ő nem tolja le a gatyát,m mert nem meleg


25f


2023. jan. 19. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Nem normális😂
2023. jan. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%

Valaki szégyenlősebb, valaki nem.

De csak azért, mert zuhanyzóban letolná a gatyáját TISZTÁLKODÁS céljából, attól miért lenne meleg? :D

2023. jan. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Annyira homofóbok az emberek, hogy már azt is melegnek mondják, aki egy zuhanyzóban meztelenül zuhanyzik. Pedig ruhában elég nehézkes a mosakodás. Meg azért van külön férfi zuhanyzó, hogy ne legyen az ember zavarban, hiszen a saját nemének ugyanaz van a lába között.


Én heteró vagyok és eszembe sem jut, hogy egy férfi öltözőben/zuhanyzóban ha meztelenül vagyok, akkor meleg lennék. Nem takargatom a farkam és nem is lesütött szemekkel járok ilyen helyeken. Nyilván nem mutogatom magam és nem kukkolok de ilyen helyen az a normális, hogy meztelen az ember.


Sokan túlgondolják ezt.

2023. jan. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Táborban, strandon, fesztiválon ez kiküszöbölhetetlen volt. De mindenki saját magával volt elfoglalva, megtisztálkodott és felöltözött. Nem nézegette, nem mutogatta senki magát és kész. Nem kell ebbe többet belegondolni.
2023. jan. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyre homofóbbak az emberek hogy már egy zuhanyzóban se mernek levetkőzni

10 éve nekünk érdekes nem volt gond dulis táborba uszodába tesi öltözőbe pedig ott aztán nyitott zuhanyzók voltak de senki nem foflalkozott a másikkal

2023. jan. 20. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nevetséges és gyerekes aki ZUHANYZÓBAN nem mer levetkőzni.
2023. jan. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Simán, barát és idegen előtt is
2023. jan. 20. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Teljes mértékben természetes, hagy a saját nemed előtt nem vagy szégyenlős. Ez nem melegség kérdése.

Természetesnek kéne lennie a meztelen testnek.

2023. jan. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. A baràti körömben màr mindenki mindenkit làtott meztelenül, és senki sem meleg, sem lezbikus.
2023. jan. 20. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
5 évet melóztam fekete- fehér öltözös helyen, ahol 12 zuhanyzó volt mindenféle függöny nélkül. Én pont lecartam, de volt olyan kolega aki addig be se jött amíg le nem lépett mindenki.
2023. jan. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!