Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy valaki teljes STD szűrést kérjen a partnerétől mielőtt gumi nélkül együtt lennének?

Figyelt kérdés
Néhány hete jöttem össze a barátnőmmel, ő tablettát szed, de emellé gumi használatát is kérte tőlem. Ő eddig csak egy emberrel volt együtt gumi nélkül (volt párjával), és előtte a srác javaslatára mindketten elmentek STD szűrésre. Én őszinte leszek, több lánnyal is voltam már gumi nélkül, de nem kaptam el semmit, a lányok tiszták voltak. Barátnőm azt kérte menjek el tesztelésre, ő is elmegy, és ha minden rendben akkor nem kell a továbbiakban gumi. Nekem ez kicsit fura. Kicsit mintha azt hinné bármilyen csöves nővel leálltam volna eddig. Attól függetlenül persze megteszem, csak én még nem hallottam ilyet. Szerintetek ez így oké? Mindketten 25 évesek vagyunk.
2023. jan. 24. 22:26
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
10-es, mi nemi erőszak te iskolázatlan lumpen? Esetleg guglizz előbb, mielőtt arról írsz, amiről fogalmad sincs.
2023. jan. 25. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
12. A magyar jogban nem, de nyugaton egyre több helyen nemi erőszaknak számít, igen helyesen. Nézz utána, hogy Julian Assagne-t miért üldözi a svéd hatóság.
2023. jan. 25. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
76%
11, törölve lett egy komment. Tegnap este a nyolcas kommemtben egy ork arról beszélt, hogy szex közben titokban levette magáról az óvszert. Legalábbis a megfogalmazás ezt sugallja. Ezt hívják nemi erőszaknak. Olyat csináltál vagy te, vagy valaki más vele, amihez ő nem járult hozzá.
2023. jan. 25. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit fogalmatlan vagy kérdező. Rohadtul nem tudhatod kitől mit kapsz el gumi nélkül, ahhoz nem kell csovesnek lenni, hogy std t terjesszen vki. Az új csajod nagyon komolyan veszi a biztonságot, veled ellentétben.
2023. jan. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
13, szó nem volt arról, hogy a beleegyezése nélkül nem használtam kotont, csak megtörtént nélküle. Tehát újból megkérdezem, mi volt a nemi erőszak? Te iskolázatlan lumpen.
2023. jan. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez korrekt, becsülendő hogy ennyire odafigyel.

Amúgy több olyan betegség is van ami főleg férfiaknál semmi tünetet nem okoz, de tovább adhatja, vagy olyan is, ami férfiben is, nőben is évekig lappanghat. Es ezek közt is vannak nagyon veszélyesek.


Az meg hogy a lány látszólag tiszta, nem jelent semmit. Pont ezért. A legveszélyesebb HPV-k nem járnak szemölccsel, meg semmivel, csak egyszer csak elrákosodik. A HIV-nek szintén hosszú évekig nincs tünete, de talán a hepatitisnek sem. És nem tudom milyen kapcsolataid voltak, de ha egyéjszakás is, akkor nem tudhatod előző nap, vagy hétvégen ki dugta gumi nélkül, es hogy 2 nappal utánad nem tört e rá az égető, fájó folyás (az előző miatt), ami most benned is ott van, csak tünetmentesen.


Nekem ugy volt magas kockázatú hpv-m, hogy előtte csak eggyel csináltam gumi nélkül, es az egy 2 éves kapcsolat volt. Es ezt csakis a szűrés mutatta ki, mert amugy tünetmentes. (Aztán immunerősítéssel elmúlt, legalábbis lett negatív eredményem.)

2023. jan. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
15. Ha a csaj explicite nem egyezett bele abba, hogy levetted az óvszert szex közben, akkor az nemi erőszak.
2023. jan. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Így jobban bele gondolva tényleg jogos a kérése. Hosszú távra tervezünk egymással, úgyhogy mindenképp meglesz a tesztelés. Beszélgettünk még erről barátnőmmel, ő is mondta, hogy ez itthon nem túl szokványos eljárás, de külföldön már egyre gyakoribb.
2023. jan. 25. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!