Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori hogy valaki teljes STD szűrést kérjen a partnerétől mielőtt gumi nélkül együtt lennének?

Figyelt kérdés
Néhány hete jöttem össze a barátnőmmel, ő tablettát szed, de emellé gumi használatát is kérte tőlem. Ő eddig csak egy emberrel volt együtt gumi nélkül (volt párjával), és előtte a srác javaslatára mindketten elmentek STD szűrésre. Én őszinte leszek, több lánnyal is voltam már gumi nélkül, de nem kaptam el semmit, a lányok tiszták voltak. Barátnőm azt kérte menjek el tesztelésre, ő is elmegy, és ha minden rendben akkor nem kell a továbbiakban gumi. Nekem ez kicsit fura. Kicsit mintha azt hinné bármilyen csöves nővel leálltam volna eddig. Attól függetlenül persze megteszem, csak én még nem hallottam ilyet. Szerintetek ez így oké? Mindketten 25 évesek vagyunk.
2023. jan. 24. 22:26
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
37%
Elég tudományos :D De ami nektek ok az az oké.
2023. jan. 24. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"Én őszinte leszek, több lánnyal is voltam már gumi nélkül, de nem kaptam el semmit, a lányok tiszták voltak. "


Ezt csak te találtad ki, attól még lehet bármi amit esetleg elkaptál és nálad teljesen tünetmentes.


Szerintem teljesen jogos a kérése én ebből nem csinálnék problémát a helyedben.

2023. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Az "előéletet" mindenki tudni szeretné az óvszer elhagyásához ez természetes. Ettől még van aki kicsit jobban parázik az esetleges STD-ktől (más meg pl. a kígyóktól) és ezért kér egy tesztet. Nem kell többet belelátni, sem megsértődni rajta - úgyis hosszú távra tervezitek nem? Elmentek és csináltattok egy tesztet, na bumm.
2023. jan. 24. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csinálnék problémát belőle. Már csak a lány védelme érdekében is érdemes megcsináltatni. Vagy marad az óvszer.
2023. jan. 24. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
68%
A legegyszerűbb önként elmenni és ha előjön vele, akkor te meg a papírral jössz.
2023. jan. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Azért tegye már fel a kezét, akitől kértek már ilyet :D
2023. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel gond. Sokan egyáltalán nem foglalkoznak az egészségükkel, az éves szűrésekkel. Legyen szó akár pl vérvételről, fogorvosról, akármiről. Ahogy írtad is, te is szexeltél nem egyszer gumi nélkül. Vannak dolgok, amik sokáig tünetmentesek. Szerintem jó, hogy ilyen elővigyázatos a barátnőd.
2023. jan. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem hasznos lehet megnézetni magad, ártani nem fog. Így tudhatod meg, hogy biztos minden rendben van e.
2023. jan. 24. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
60%

8 ez nemi erőszak. Proli



Kérdező, és honnan tudod, hogy nem vagy HIV-es mondjuk? Voltál az x gumi nélkül megdugott partnered után szűrésen?

2023. jan. 25. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem túl gyakori, de amúgy egy teljesen korrekt kérés/felvetés. Mi a feleségemmel ugyan teljes STD tesztet nem, de HIV és Hepatitis C szűrést csináltattunk, mielőtt lefeküdtünk. Én vetettem fel, és tetszett neki az ötlet. 43F
2023. jan. 25. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!