Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fériak, ha elpirultok, akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fériak, ha elpirultok, akkor tetszik nektek a nő, vagy csak ennyire félénk személyiségek vagytok?

Figyelt kérdés
Nem értem a kollégámat, elég magának való, próbáltam felé nyitni, és egyből sikerült is vele teljesen normálisan beszélgetnem. Azóta kétszer köszöntem neki, pár szót váltottunk, és mindkétszer hirtelen elpirult. Vajon csak társaságban szorongó alkat, vagy tetszem neki? Van itt hasonló férfi aki tudna válaszolni?

2023. jan. 24. 03:03
A kérdező szavazást indított:
Szorongó alkat az emberünk
Zavarba jött valami mástól, nem lehet tudni
Bejössz neki
14 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudok válaszolni, nem vagyok zárkózott :D
2023. jan. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha másokkal fesztelenebbül beszélget mint veled, sanszos h bejössz neki, csak rettenetesen gátlásos. Még az is lehet, h szűz.
2023. jan. 24. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges, de ennek sok más oka is lehet. Pl lehet, hogy a közvetlenséged neki túl nyomulós és kibillenti. Én éreztem már diszkomfortot magától a lánytól is, mert az egész viselkedésétől villogott vennem valami lámpa.
2023. jan. 24. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Másokkal egyáltalán nem beszélget.
2023. jan. 24. 10:46
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha másokkal egyáltalán nem beszélget, akkor vszínűleg egy nagyon zárkózott, antiszociális alkat, ami fakadhat nagyon erős gátlások miatt is, keptelen feloldódni. A közeledéseddel picit feltörted ezt a burkot, és ez a helyzet nagyon zavarba hozza. Idő kell, es veled oldott lesz. Ha tetszik neked, folytasd lepesről lépésre. Ha nem, azért ne vidd túlzásba, mert egy ilyen tipus( nem negatív értelemben) képes lehet csak téged a bizalmába fogadni, ami érzelmeket generálhat feléd, és ha nem talál viszonzásra, lehet h jobban megviseli mint egy átlagembert.

Persze ez csak az én véleményem.

2023. jan. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi. Igen, erre én is gondoltam. Ezért is tettem ki a kérdést, nagyon szimpi, de nekem van párom, akit nagyon szeretek, nem akarom ezt a másik fickót feleslegesen bekavarni.
2023. jan. 24. 11:28
 7/8 anonim ***** válasza:
65%
Nem törvényszerű, de nem irreális elképzelés, hogy bekavarhat a közeledésed. Ha mondjuk én magányos lennék, és egy lány elkezdene velem barátkozni, szinte biztosan belezúgnék.
2023. jan. 24. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is zárkózott férfi vagyok. Ez abból adódik, hogy hallássérült vagyok,hallókészüléket hordok, félénk vagyok amikor kommunikálni kell,pláne nővel. Irodában dolgozom, amikor bejön hozzám a kolléganők egyike és rám mosolyog, vagy kétértelmű megjegyzést tesz,elpirulok, tetszik egy két kolléganő,de nem gondolnám, hogy én is neki - nekik.
2023. jan. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!