Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számítsak egy hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak egy hármasban két pasival?

Figyelt kérdés

Egy srác, aki nagyon bejön nekem, és időnként összejárunk szexelni, felvetette, hogy mennyire tetszene neki, ha egy haverját is bevennénk magunkhoz egy éjszakára.


Engem izgat az ötlet, de sosem volt még ilyenben részem, és ráadásul külön cukkolt vele, hogy a másik srácnak mekkora farka van, és majd együtt letesztelik, hogy mik a határaim az ágyban. :D


Légyszi ne nézzetek emiatt ribinek, de nagyon tetszik az első srác, meg a szex is fantasztikus vele, szóval szeretném neki megadni ezt az élményt, ha erre vágyik, csak kicsit azért tartok is a hármastól.


2023. jan. 23. 16:01
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
6. vagyok: Kérdező ha igazam lesz (tegyük fel mégis), akkor majd visszajössz és megkérsz mindenkit, hogy pontozzanak fel?
2023. jan. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Simán :D De miben lenne igazad, hogy úgy dugnak seggbe vagy élveznek a számba, hogy én nem hagyom? :D
2023. jan. 24. 11:32
 13/24 anonim ***** válasza:
Azért egy 2 pasi egy csaj felállásban elég egyértelmű, hogy anál is van.... Vagy hogy? Punociba mindkettő? Azt hogy? Vagy az egyik szájba masik punciba? Mindegy. Férfiként mondom, egyetlen egyszer volt részem hármasban, én attól mentem el hogy a másik farok a gáton keresztül masszírozza a farkam. Meg sem mozdultam és kb 10 perc alatt mentem el. Kell a kér bejárat a hármasnál....
2023. jan. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:

Utolsó, az megvan hogy nem muszáj egy adott pillanatban dugni a csajt?

Ja nincs különben nem kérdeznél ilyeneket. :)

2023. jan. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
#14 az megvan hogy az egészben az a legjobb mindháromnek? Ja nincs, különben nem kérdeznék alapvető hülyeségeket. Majd ha már harmasoztál bazsika....
2023. jan. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Szerintem számíthatsz rá, hogy 2 pasi 2 kávéra fog meghívni utána. Vagy ez egyiktől kérhetsz üdítőt is.
2023. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Kérdező: mesélj, hogy ment? (6. és 11. vagyok)
2023. jan. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Most már én is kíváncsi vagyok arra amit a 17-es kérdezett. Szóval?
2023. jan. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Biztos csak kamu volt...
2023. jan. 29. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Engem is érdekel, hogy sült(ek) el…
2023. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!