Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire számítsak egy hármasban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire számítsak egy hármasban két pasival?

Figyelt kérdés

Egy srác, aki nagyon bejön nekem, és időnként összejárunk szexelni, felvetette, hogy mennyire tetszene neki, ha egy haverját is bevennénk magunkhoz egy éjszakára.


Engem izgat az ötlet, de sosem volt még ilyenben részem, és ráadásul külön cukkolt vele, hogy a másik srácnak mekkora farka van, és majd együtt letesztelik, hogy mik a határaim az ágyban. :D


Légyszi ne nézzetek emiatt ribinek, de nagyon tetszik az első srác, meg a szex is fantasztikus vele, szóval szeretném neki megadni ezt az élményt, ha erre vágyik, csak kicsit azért tartok is a hármastól.


2023. jan. 23. 16:01
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
95%
Nyugi! Csak abban egyezzetek meg, hogy te mondhatsz bármikor nemet ha ugy érzed valami nem tetszik, nem jo neked és ezt tiszteletben fogják tartani. Ettöl te nem vagy ribi! Biztosan nagyon jol fogjátok érezni magatokat.
2023. jan. 23. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
93%

A résztvevőktől függ... mennyire rutinosak, mennyire ismerik az íratlan szabályokat, ill. a 3. beszálló fél mennyire fog rád figyelni.

Mindazonáltal ha téged nem izgat a gondolat akkor csak valami megfelelési kényszerből NE menj bele. Úgy nem lesz élvezetes ha csak elviselni akarod ,nem pedig élvezni.

2023. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
68%
Arra számíts, hogy nagyon meg leszel dugva. Röviden.
2023. jan. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Fincsi este lesz, arra készülj, meg sok spermára. :D :D
2023. jan. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Két pasival remélhetőleg több orgazmusod lesz.
2023. jan. 23. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
11%

Ha neked ez elég, hogy nagyon bejön egy srác és ő olyan szinten tekint a riba..ncának, hogy még egy haverjának is felkínál te pedig benne vagy, akkor a világ szerintem neked tökéletes pillanatnyilag. Szerintem arra készülj, hogy minden lyukad be lesz járatva mint egy jó Kovi filmben és nyelni is fogsz rengeteg spermát.

Ami a lényeg, hogy azon ne lepődj meg ha mindent azaz minden megcsinálnak veled ami az xvideos-on fent van. Hiszen benne vagy és örülsz neki.

2023. jan. 23. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ne már, nem tudom miért kell ilyen ítélkezőnek lenni, mint az utolsó...


Meg amúgy nem is hagynám, hogy akármit megcsináljanak velem, az anál pl. kizárt, meg egy idegen srácnak nem is nyelném le csak úgy.

2023. jan. 23. 18:05
 8/24 anonim ***** válasza:
71%

Te magad írod, hogy alkalmi az összejárás az elsővel is, mégis úgy érzed, hogy neked MEG KELL ADNOD neki a hármas élményét (miért, ha nem adod meg, mi történik?) Jó sokat segített a feloldódásodban, ha csak ennyire futotta, hogy a másiknak mekkora van... Ez nem ítélkezés: azt döntsd el, hogy akarsz- ennyire tárgyként funkcionálni, van-e az a farok, vannak-e azok a farkak...

Igen, tudom, ez nagyon nőies, de én nő vagyok.

2023. jan. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 mikeXxX ***** válasza:
51%
Dupla munkára mègis mi másra 🤣☝️!
2023. jan. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 Zsolt32bp ***** válasza:
Két f.aszra🤣
2023. jan. 24. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!