Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az alacsonyabb nőknek kisebb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az alacsonyabb nőknek kisebb a hüvelyük?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 11:55
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
mekkora?10
2023. jan. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

17 centi hosszú és vastag is. tudom ez most lehet nem tűnik nagynak mert itt a gyakorin mindenkinek 18-20 de aki nem ül fel a kamuknak az tudja hogy a 17 már elég nagy és nekem valóban akkora

10-es voltam

2023. jan. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Korrelál: testtömeg, méhsüllyedés, hüvelysüllyedés, életkor, menopauza, közelmúltbeli szexuális aktivitás.


A magasságot is szokták vizsgálni, de többször megállapítják, hogy hamis korreláció ( [link] ), vagy kis hatása van, valahol még negatív korreláció is kijött rá. Interneten terjed olyan infó is, hogy valójában a felsőtest mérete lenne mérvadó, de én erre mintha csak egyetlen földet találtam volna korábban, de talán ez is csak egy hamis emlék.

Úgy általánosságban számít, hogy a kis medencében hogyan helyezkednek el a különböző szövetrk és szervek, amiben végső soron a csontozatnak is lehet szerepe.


De amúgy ha van bármilyen pozitív korreláció a magasság és a hossz között, az nem azt jelenti, hogy akkor és csak akkor rövid a vaginája, ha alacsony, ezeket tök felesleges benyőgni. És teljesen értelmes dolog even az esetben párválasztásnál magasság szerint preferálni. Nem kell se valódi összefüggés, se erős összefüggés, a nagy számok törvényei működnek.

2023. jan. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen, voltam 182 magas csajjal és olyan jó szűk és izmos volt a hüvelye..
2023. jan. 25. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ha pontos választ akarsz, nézz bele egy anatómiai könyvbe. A hüvely hossza kb. 10 centi, de ugyanúgy változik a mérete az izgalom hatására, mint a pénisz. Ezen kívül a méhszáj felé hosszirányban, nyomás hatására kissé növekszik, de ez olykor fájdalmas is lehet, ami erősen csökkenti az élvezetet.

Tehát nem feltétlenül előny a nagy méretű pénisz, mert a fájdalomtól megszakított aktus mindkét felet rosszkedvűvé teszi.

2023. febr. 21. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!