Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 19 évesen még szűz vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 19 évesen még szűz vagyok, az nagyon gáz? Petting már volt. És szeretném egy idősebb pasival mondjuk egy 30 évesnek odaadni, aki ért hozzam, ezert tartalekolom magam.... :/

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 19:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
77%
XD
2023. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
59%

Ja pár év múlva meg fűvel fával csalni fogod, hogy kiéld magad, ha ráunsz egy idő után a (kielégítetlen) szexre rákérdezel gyakorin milyen a jó szex aztán megtudod milyen ha jól megd_gnak..

Mondom én különbnek tartjátok magatokat. Csak nem tudom mire.

Lesz_rom mit szűrtél le a válaszomból, őszinte az biztos, egyébként meg bármikor tudnék veled úgy beszélgetni, hogy azt mondanád azta félreismertem.

Ez a net nem fogom az ismeretlenek lelki világát pátyolgatni odamondom amit gondolok.

2023. jan. 20. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
51%

Kedves kérdező nem neked szólt a szövegem.

Másrészt az IQ-d lenne olyan nagy mint a pofád.

Gondolom a stílusod a kinézetedből fakad, lehet nem vagy te tagadt (mondom nem rád mondtam a kérdésed nem engedett erre következtetni) de lehet olyan lópofád ha közel mész egy lovas kocsihoz végén még befognak.

2023. jan. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
89%
Kérdező, én nő vagyok, de a stílusod undorító, ha ezen múlik, szűz is fogsz maradni egy darabig. Bár nem, egy dugásra meg így is sokaknak jó lennél, csak többre nem.
2023. jan. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
19%
12-13: Persze, lehet így is létezni, csak elég szomorú, ha ez az őszinte oldalad, a normálisat meg csak maszknak használod. Nem sok lélek/érzelem jutott neked a test mellé.
2023. jan. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
36%
Miért mi a baj az őszintével? Tudod hány dagadt igénytelen lány van aki azt mondja, hogy aki őt szereti az elfogadja így? Mert ki ő? Mitől különb? Lusta hogy tegyen magáért az egészségéért. És tényleg lenézik aki jól néz ki, csak a mögötte lévő munkát nem irigylik. Aztán majd jön valami perverz sehonnai aki a ducikra élvez aztán örülnek hogy nekik is jutott f_sz. De semmi olyan, amit nagy magányukban kigondoltak.
2023. jan. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Ywerd ***** válasza:
89%

No , hát azt hiszem a legalapvetőbb teszten meg is buktál , kérdező . A válaszodból ugyanis rengeteg minden kiderült.


Aki így felhúzza magát egy ilyen buta, komplexusos válaszon,az maga is komplexusokkal küzd,vagy mindenkinél különbnek hiszi magát.


És hiába van tartalmilag igazad,de amilyen formában kommunikálsz ,az téged minősít.


Én is sportoltam. Húsz évig. Férfiként, iskola,munka , család,gyerek mellett.


Ezt megtanultam:

A kitartás és az alázat,a tisztelet hosszú távon mindig kifizetődő.


Te nem a kinézeted miatt nem találsz....

2023. jan. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

Hát mi azt honnan tudjuk ?

Manapság nem tudom mi a divat. De biztos sok 30-as tag meghegesztene, főleg ha versenysportoló vagy.

2023. jan. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
41%

Komplexusos a nénikéd, nem a válaszom. Leereszkedsz mint Jézus a mennyből és igazságot teszel, azt gondolod. Kiosztod az osztályzatokat a válaszokra? Ki kért fel?

Én is 30as vagyok még pár hónapig, de a kérdezőhöz már nem lenne gusztusom. Hiába írkálsz privátokat, nem kell a csontos segged fogadd el.

2023. jan. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
0%

Mutasd csak a picshháádat !


Kevinke 15 a putriból

2023. jan. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!