Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha 19 évesen még szűz vagyok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 19 évesen még szűz vagyok, az nagyon gáz? Petting már volt. És szeretném egy idősebb pasival mondjuk egy 30 évesnek odaadni, aki ért hozzam, ezert tartalekolom magam.... :/

Figyelt kérdés

2023. jan. 20. 19:19
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Ne aggódj te ócska kamu privivadász, itt mindjárt fel fogják ajánlani a hozzáértésüket páran, nem csak harmincasok de még negyvenesek is :)
2023. jan. 20. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
56%
Volt barátnőm fiatalabb volt amikor megismertem! Nem volt már szűz sajnos, de azt mondta nekem, hogy de jó lett volna ha én lehettem volna neki az első!
2023. jan. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 Noren1989 ***** válasza:
74%

XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Azt a privivadász mindenedet, Lacus!!!

2023. jan. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
94%
Én néhány hónap múlva leszek 22, de még nemhogy szex, petting, csók sem történt, és nem azért, mert netán vallásos vagyok, vagy aszexuális, vagy kismillió más. Egyszerűen azzal akarom csinálni, akit szeretek, ilyen pedig nem volt. Ehhez csak annak lesz köze, akivel csinálni fogod, ha meg szerinte gáz, ott lehet hagyni. Ha gáznak érzed, csináld. Írhatnák százan, hogy igen, nagyon-nagyon gáz, de mi értelme lenne? Ha így lenne, kényszeresen keresnél valakit, hogy magadnak vagy anonim elmondhasd, hogy te már csináltad? Ha TE szeretnéd, csináld, emberi szükséglet, nincs benne semmi rossz, de ha TE nem szeretnéd, akkor ne csináld, hanem várj.
2023. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

4-es,de aranyos vagy, köszönöm :)! Wow, nagyon igazad van. Nem is kellene gaznak ereznem es tenyleg senkinek semmi köze hozzá. Köszönöm szépen :)!!!


Nem kérek senkitől sem privát üzenetet. Nem fogok egyikre sem valaszolni.

2023. jan. 20. 19:40
 6/24 Ywerd ***** válasza:
66%

Arra azért kíváncsi lennék hogy mi alapján fogod azt az embert kiválasztani...

De természetesen ez a te döntésed.

2023. jan. 20. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
28%

4 Ha dagadt ronda vagy nem lesz nehéz 30 évesen is szűznek lenned. Gondolom azt várod hogy így fogadjon el valaki, a "lelkedért". Miért is?

Mert lusta vagy tenni azért, hogy jobban nézz ki?

20x többet ér az az általatok plázacicának lenézett csajszi, aki odafigyel arra mit eszik, sportol, mert tetszeni akar és hajlandó is tenni érte.

Te meg csak várd, hogy valaki elfogadjon önmagadért, csak mert különbnek gondolod magad az előbb említett csajoktól, sz_rt vagy különb, csak lustább.

Szimplán nulla vagy az is maradsz.

A szépségért meg kell dolgozni, de sokan nem értik a valódi jelentését.

2023. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
85%

Én is ugyanaz vagyok, mint a 4-es, csak 21 leszek. Lett volna alkalom, amikor alakulhatott volna másképp, de örülök, hogy nem úgy lett. A mostani fejemmel biztosan bánnám.


7-es igazából nem értem min stresszeled magad itt. Amit leírtál, az csak egy felszínes megközelítés és hanyatt fogod vágni magad: nem mindenkinek az a vonzó, ami neked. Nem kell hozzá dagadtnak vagy rondának lenni, hogy az olyan p*csfejeket, amilyen te vagy, igyekezzünk elkerülni, nézhetsz ki akárhogy, ilyen belső mellett totál mindegy. Sok az ilyen semmilyen alak, jó hamar fel lehet ismerni a típust, elég egy ilyen megnyilvánulás hozzá. Ha vagy ez, vagy semmi, akkor inkább 60 évesen is szűz leszek.

2023. jan. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
19%
Azzal nincs gond, hogy szűz vagy. Viszont a gondolkozáaod nagyon gyerekes, éretlen.
2023. jan. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Jóisten. 7-es te megis mit képzelsz magadról??? Emberem konkretan ez az istenkompleszusos f*sz úgy alkot vélemenyt rólam, h azt ss tudja ki vagyok. Ember....ezer millió oka lehet, h vki meg nsm volt pasival. Mondjuk én képzeld el kozel nem vgyk dagat, k**a sokat teszek magamert, es mondjek eddig alig volt időm maganéletre mert versenysportolo vgyk. Szóval elmesz a k**a anyadba, te csicska. Úgy hordasg le, h fogalmad nincs kivgyk. Dagadt meg vegkepp nem vgyk. Csinald vegig utanam az elmúlt 13 evet... A negyedel meghalnal. De lehet jobb is lenne. A pokolra fogsz kerülni. Seggfej.
2023. jan. 20. 21:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!