Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első anál közben furcsa érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anál közben furcsa érzés?

Figyelt kérdés

A párommal nemrég kipróbáltuk az anális szexet, engem is izgatott az ötlet, meg kíváncsi voltam a dologra. Óvatosan, fokozatosan kezdtük a dolgot, hosszú előjátékkal, sok síkosítóval, és egy darabig élveztem is, de aztán amikor berakta a farkát, egyből úgy éreztem, mintha kakilnom kéne, pedig sokat készültem, hogy tiszta legyek belül.


Egyből le is állítottam, hogy nehogy valami baleset legyen belőle. Persze a barátom elég csalódott volt, de elfogadta, csak azóta nem tudom, meg merjük-e újra próbálni.


Akit már dugtak popsiba, érzett hasonlót? Normális ez, és folytathattuk volna, vagy ilyenkor tényleg "baleset" lesz belőle?


25/L



2023. jan. 19. 14:09
1 2
 11/13 anonim válasza:
100%

Ha téged is izgat az anál, nem csak a párod, szerintem egy ilyen élmény miatt még nem kell elvetni. Szerintem érdemes lenne amit az előbbi válaszadó is részben érintett kicsit behozni. Ha van plug-od vagy kisebb vibrátorod, lehet előtte érdemes kísérletezni egyedül is, utána a pasiddal együtt, utána pedig a farkát is bevetni. Így sokkal jobban lelkileg is fel tudsz készülni rá, meg a tested is kissé máshogy gondol rá, és nem ér meglepetésként az érzet. Hogy ez természetes, azt már kifejtették előttem.

Amit még behoznék, hogy ha rendesen felkészültél rá, kimostad magad stb. te már megtetted a magad részét. Az esetek 90-95%-ában ez bőven elég és nem lesz semmi, a maradék nagyon kis részt pedig ha nézzük az már a férfiak dolga, ha análozni akarnak vállalni kell, hogy ez benne van a pakliban. Amúgy a legtöbb pasi ezen nem borul ki, ha nagyritkán megesik. Mondjuk ha belegondolunk nem minden nap análozik egy átlag pár, így ez elég ritkán adódik, de egy érett pasi, erre úgy reagál, hogy a nőnek se legyen kellemetlen, leveszi a gumit diszkréten, kicsit tisztálkodási, és más úton folytatni tudjátok még a szexet. Arról nem is beszélek, hogy van olyan, akit még fel is izgatna, de ez egy külön történet.

2023. jan. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre az érzés pontosan ilyen (ha nem foglalkoztál vele korábban) de nyugi mert bármilyen készert érzel nem fogsz bekakilni ha akarnád sem. :-)

Ahogy hozzászoksz egy furcsa csiklandozó érzést fogsz tapasztalni ami semmi máshoz nem hasonlítható össze mint a szexuális vágy hogy betegye oda is. Nem is konkrétan a dugás csak a tudat hogy benne van a farka a fenekedben és olyankor teljességet, kielégülést érzel.

2023. jan. 22. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Ujjazassal kezd. Nekem is olyan érzés volt először aztán jó lett. Élvezetessé válik. Minden nap gyakoroljátok. Én imádom. Ritkán marad ki egy nap. Akkora orgazmusom van, hogy sehol nincs a többi tőle, se a csikló. De ezt kb 4 hónap után értem el, minden nap csináltuk. Ha nem edzed nem lesz jó. Csináld minden nap.
2023. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!