Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Első anál közben furcsa érzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anál közben furcsa érzés?

Figyelt kérdés

A párommal nemrég kipróbáltuk az anális szexet, engem is izgatott az ötlet, meg kíváncsi voltam a dologra. Óvatosan, fokozatosan kezdtük a dolgot, hosszú előjátékkal, sok síkosítóval, és egy darabig élveztem is, de aztán amikor berakta a farkát, egyből úgy éreztem, mintha kakilnom kéne, pedig sokat készültem, hogy tiszta legyek belül.


Egyből le is állítottam, hogy nehogy valami baleset legyen belőle. Persze a barátom elég csalódott volt, de elfogadta, csak azóta nem tudom, meg merjük-e újra próbálni.


Akit már dugtak popsiba, érzett hasonlót? Normális ez, és folytathattuk volna, vagy ilyenkor tényleg "baleset" lesz belőle?


25/L



2023. jan. 19. 14:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
98%
Ez egy természetes érzés, ami utána tud átcsapni "másba", de van akinél végig megmarad. Ez van, ha az utóbbi üt be akkor ne csináld ami neked nem esik jól ennyi.
2023. jan. 19. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Ugye megszoktuk az életünk során, hogy a végbèlben bármilyen érzet a kakilással függ össze, szerintem ezért van, hogy anális behatoláskor ez az első benyomás.

Lazíts és tudatosítsd magadban, hogy ez most más.

Nem lesz semmi gond. 🙂

2023. jan. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Nekem is volt ilyen érzésem közben és nem történt baleset. N
2023. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

Teljesen normális ez az érzés.

Én is éreztem és nem lett belőle baleset egyszer sem.

2023. jan. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
93%

Amit úgy éreztél, hogy be fogsz szarni, az valójában a farka volt.

Engedd el magad és élvezd, hidd el jó lesz!

2023. jan. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
Gyakorolni kell ez nem mindíg megy elsőre
2023. jan. 19. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Természetes érzés mivel ott ürülők jön ki és nem a pénisznek kéne bemenni.
2023. jan. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
65%
Besz@rás, komolyan mondom...🤣
2023. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
54%
*Ürülék
2023. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
90%
Amikor először csináltam és a partner felrakta a plug-ot, akkor éreztem ezt. Ez kb. egy percig tartott, aztán elmúlt. Mikor kivettük a dugót és a farkát tette be, akkor semmi ilyet nem éreztem, nagyon jó volt.
2023. jan. 19. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!