Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan kerülhetnék egy lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kerülhetnék egy lánnyal ilyen szituációba? /F

Figyelt kérdés

Most nincs barátnőm, viszont egy jó ideje izgat engem a cuckold. És olyan szituációt képzeltem el, hogy lenne pl egy lány akivel jóba lennék, nem lennék vele együtt, de tudná, hogy cuckold vagyok, emiatt nem tekintene rám férfiként egyáltalán és mondjuk beszélgetne vagy akár panaszkodna nekem azokról a férfiakról akiket férfinak néz, és érezni lehetne a beszélgetésben hogy engem nem néz annak.


De ez csak egy példa persze sok más dolgot is el tudnék képzelni egy ilyen pozícióban.


Lehetséges lenne felépíteni egy ilyen kapcsolatot egy lánnyal? Tényleg nem akarnék tőle többet, csak ennyit hogy jóba legyünk, ne tekintsen rám férfiként és nyíltan tudjunk a szexualitásról beszélni ettől függetlenül.


2023. jan. 15. 13:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Tanács: nem "egy lányt" keresel hanem egy dominát ha arra vágysz, hogy "ne tekintsen rád férfiként" illetve ezért megalázzon.
2023. jan. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
1-es az segghulye, nincs tisztaban a fogalmakkal. Amit te cuckoldnak hivsz, az siman csak csavok a friendzone-ban. Probalkozz egy csajnal, aztan hamar rajon, hogy toketlen vagy es megmondja, legyetek inkabb csak baratok, te beleegyezel, keresed, torodsz vele, a bizalmaba ferkozol es miutan mindez megvan utana elmondod neki, hogy ez szitu neked teljesen megfelel, persze valotlannak tartom, hogy engedje neked, hogy kukkold mikozben kurja valami random faszi, de legalabb beszamol rola neked.
2023. jan. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!