Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy kerülhetnénk közelebb?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kerülhetnénk közelebb?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon értelmes, aranyos, de elképesztően zárkózott, félénk fiú ismerősöm. Már lassan 4 éve ismerjük egymást, változó rendszerességgel, általában munka miatt találkozunk, de bármikor jól el tudunk beszélgetni és jól érezzük magunkat egymás társaságában.

Egy ideje úgy érzem, elkezdtem hozzá vonzódni, viszont fogalmam sincs, hogy ez vajon kölcsönös lenne-e. Azt tudom, hogy kedvel, és szeret a társaságomban lenni, de ennél többről fogalmam sincs. A beszélgetéseink általában teljesen kimértek, szakmai-baráti jellegűek.

Plusz pont, hogy a fiú tényleg munkamániás és elképesztően introvertált. (Alapvetően én is, de én látszólag nagyobb szociális élettel rendelkezem :)) )


Szóval konstruktív tippeket, véleményeket, ötleteket szeretnék. (Ő 34, én 27)


2017. febr. 1. 17:41
 1/10 Carragher_x ***** válasza:
Hívd el vmilyen közös programra (nem feltétlen kétszemélyesre)!
2017. febr. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
27%
27 éves felnőtt nő létedre nem tudsz jeleket adni, flörtölni, kacérkodni egy férfival?
2017. febr. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

De-de. Tudok. Mással nem is lenne problémám, csak ez a fiú tényleg túl zárkózott és érzékeny, meg nem tudom.


Közös programra már hívtam, de esélytelen. Amióta ismerem, mindössze 2x találkoztunk előre megbeszélt, nem munkával kapcsolatos időpontban. (Azoknál érdekes módon ő kezdeményezett) A legutóbbi próbálkozásom amúgy egy mozi volt, de közölte, hogy nem érdekli a film+sürgős határidős elfoglaltságai vannak. Másnap viszont véletlenül épp összefutottunk és vagy 1,5 órán át beszélgettünk.


Megjegyzés: egy abszolút nem mindennapi munkahelyen és munkakörben dolgozunk, így relatív sokkal nagyobb hely és időbeosztási szabadsággal rendelkezünk, viszont a +projektek" határidőit tartani kell.

2017. febr. 1. 17:56
 4/10 anonim ***** válasza:
Én inkább olyan dologt ajánlanék fel amit eltud dönteni hogy akar-e, és egyértelműen többről szól mint eddig! Jönn a Valentin nap, kérdezed meg megnéz-e veled egy romantikus filmet? Pl. 31F
2017. febr. 1. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Ez alapvetően nem lenne rossz ötlet, de a romantikus filmeket én nem bírom :D Na meg ennyire direkt sem akarok lenni.

Igazából ha röviden össze kéne foglalnom, akkor a "szerencsétlen bölcsész" kategória lenne a legmegfelelőbb kifejezés az egészre. A kérdés, ezzel mit lehet kezdeni?


Eddig semmiféle ilyen problémám nem volt, de ez a helyzet egy valódi kihívás.

2017. febr. 1. 18:55
 6/10 anonim ***** válasza:

Mozi, meg film, hagyjátok már ... a legszarabb randi ötletek. Hogy lehet úgy ismerkedni, meg flörtölni, hogy ültök a sötétben és egy fimet bámultok. (Mondjuk megjegyzem, hogy ha egy nő elhív moziba és akarok tőle valamit, akkor marhára nem érdekel, hogy milyen filmet adnak, megyek vele :-P )

Keress egy nemrég nyílt kávézót és kérdezd meg az egyik munkamegbeszélés után, hogy lenne -e kedve elmenni veled, mert szeretnéd kipróbálni.

2017. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Igen. erről az lehívásos dologról már én is fantáziáltam, de van egy olyan érzésem, hogy sokszor azért is mond nemet, mert anyagilag nem állhat valami fényesen. (Valszeg a rendes munkája mellett ezért is vállal be még plusz projekteket). Én szívesen elhívnám teaházba (nem kávézik) és még az sem lenne gáz, ha én fizetném, de szerintem neki kellemetlen/kényelmetlen lenne. Ebben a csodás időben pedig a séta/kirándulás stb szintén esélytelen, max a "munkahelyen", de hát úgy meg amúgy is szoktunk beszélgetni.

Még arra gondoltam, hogy lehet nem is volt barátnője/aszexuális/más kapura játszik, esetleg valami komolyabb difije lehet...

Persze, az sem kizárt, hogy szimplán nem jövök be neki, bár ha fullos nő nem is vagyok, szerintem (visszajelzések alapján) nem nézek ki rosszul.

2017. febr. 1. 19:22
 8/10 anonim ***** válasza:

"egy abszolút nem mindennapi munkahelyen és munkakörben dolgozunk" - Nehogy már egy teát ne engedhessen meg magának ez mellett :-P

Pestiek vagytok? Mond neki, hogy régóta ki akarod próbálni a Zöld Teknőcöt, az bölcsészeknek való hely :-D

2017. febr. 1. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ez mióta szexualitás?? Vagy csak szexelni akrsz vele?
2017. febr. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

lol :D nyilván az sem lenne rossz, de itt egyszerűen csak rossz topicba írtam a kérdést :D

Mindenesetre ötletek még jöhetnek. A Teknőcöt köszönöm, lehet megpróbálkozom vele.

2017. febr. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!