Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van aki a barátnője mellett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van aki a barátnője mellett elment prostihoz akár egy orálra vagy szexelni? Ha igen mi volt az oka? 25f

Figyelt kérdés

2023. jan. 10. 22:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%

Kellett egy kis változatosság, otthon olyan megszokott volt, illetve egyre kevesebb. 1 éve járok rendszeresen ugyanahhoz a prostihoz kb havi 1x

25F

2023. jan. 10. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanaz mint a félrelépőknél általában:

- érzelmileg / szexuálisan ellaposodott, kihűlt kapcsolat;

- nem is volt meg a megfelelő összhang ("csak legyen valakim" alapon vágtak bele),

- szimplán csak örök vadász az illető aki Miss Word mellett is félrelépne.

2023. jan. 10. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

És nem féltek hogy az asszony megtudja? Vagy hogy a prosti beárul ha megtudja ki vagy?

Nagyon gondolkodom rajta egy ideje hogy elmenjek e csupán egy fél óra-órára, a szex én kívül minden jó a kapcsolatomba, leginkább a változatosság miatt akarom..

2023. jan. 10. 23:08
 4/21 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem mondod el neki nem tudja meg. A prosti nem fog bearulni, hiszen meg a nevedet se tudja, ő egy szolgáltatást nyújt, amit igénybe veszel, kifizeted. Főleg ha tisztességgel bánsz vele, akkor még őrülni is fog neked!
2023. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Melyik városban keresel prostit?
2023. jan. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Borsod /Szabolcs, régóta kinéztem egyet egy menetre, de nem sikerült még rá venni magam hogy elmenjek hozzá.
2023. jan. 11. 00:44
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nálam az volt, hogy csak felhívtam pár prostit érdeklődés céljából, az egyik nem vette fel, hanem később visszahívott, de akkor már pont ott volt az asszony is :D Majdnem bukta lett belőle, de mondtam hogy téves hívás volt, elhitte :)
2023. jan. 11. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nem mentél el egyikhez se?
2023. jan. 11. 01:27
 9/21 anonim ***** válasza:
nem, de még gondolkodom a dolgon
2023. jan. 11. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Van párod? Mellette akarsz menni?
2023. jan. 11. 01:42
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!