Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztétek már szex közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már szex közben, hogy olyan kínos ciki az egész?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 21:31
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%

Ha mondjuk 2 nagyon szép ember nagyon kívánja egymást, az nem ciki??

Hogy a férfi ott elvezkedik a nőn, a férfi konkrétan twerkel az ágyban, közben történhet bármi baleset, lehet testszag, ciki hangok, minden egyéb. Aztán pár perc múlva vége és utána megbeszélitek hogy mi legyen a vacsora mintha az előbb meg nem egymás fülébe nyogtekek volna?… komolyan nem is értem hogy hogy csinálhatja ezt ennyi ember… főleg hogy a nőnek legtöbb esetben orgazmusa sincs…

2023. jan. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
93%
Amikor a pasi 7-8 perc utan elsul, felszopom es megint elsul, az eleg kinos vagy ciki ?
2023. jan. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Az teljesen normális l.
2023. jan. 8. 22:38
 14/20 anonim ***** válasza:
Mindig.
2023. jan. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
0%
12: Az nem ciki, hanem normális mert 2-3 perc a férfiak orgazmusa.
2023. jan. 9. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
37%
Egy bálon fűztem egy idősebb bombázó nőt, de aznap és előtte 3 napig szexeltünk a kolléganőmmel, szóval meggondolatlan voltam, de már nem viszakozhattam, szerencsére meg tudtam dugni rendesen, de egyszerűen nem tudtam elélvezni (piás is voltam, akkor egyébként is nehezen élvezek el) és ezt a nő magára vette, hogy öreg és azért nem tetszik igazán nekem és nem tudok vele elévezni, hát az kínos volt ..., pedig dughattam, szopathattam, kézzel verte, "csúnyán", erotikusan beszélt már a végén, de nem tudott elélveztetni.
2023. jan. 9. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Én nem kínosnak mondanám, hanem inkább untam. Volt egy olyan nő, aki tényleg némán feküdt csak mint egy darab fa. Egy idő után azt éreztem, hogy ezt valószínűleg mindketten unjuk, teljesen felesleges csinálni.
2023. jan. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
88%

Mikor első alkalommal feküdtem le a nejem hugával, az elég kínosra sikeredett.

Megvolt a kémia, egymásnak estünk, és épp mikor betettem neki, elkezdte ecsetelni, milyen rossz érzés neki, hogy a tesója férjével...

Természetesen azonnal lekonyultam, aznap már nem lett több.

Aztán megbeszéltük, hogy az asszonyt nem emlegetjük

2023. jan. 9. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

#10

Hú most leírtad az első szexemet. Ugyanez a szitu volt. (csak most a másik oldaról írok, lány vagyok)

2023. jan. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Az első szex rohadt gáz volt nekem... Legszivesebben felejtenem
2023. aug. 27. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!