Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Éreztétek már szex közben,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Éreztétek már szex közben, hogy olyan kínos ciki az egész?

Figyelt kérdés

2023. jan. 8. 21:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem.
2023. jan. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
68%
Mêg soha, pedig petseslànnyal is voltam.
2023. jan. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Baratoddal?
2023. jan. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy a barátja volt.
2023. jan. 8. 21:35
 5/20 anonim ***** válasza:
56%
Most akkor sajat élmeny vagy nem?
2023. jan. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
36%

Én annyira ezt érzem kb 13 éves korom óta hogy még csak a közelébe sem jutottam soha és ez már így is marad…

Ha belegondolsz hogy mi is történik közben… csak a szégyen, a ciki szavak jutnak eszembe

2023. jan. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Nem saját.
2023. jan. 8. 21:43
 8/20 anonim ***** válasza:
80%
Legfeljebb akkor lehet ilyen, ha valakik érzelem nélkül szexelnek, és közben az gondolkodnak, "Mi francnak is csinálom ? Hülye elvárások miatt ?".
2023. jan. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ha nem kívánod azt az embert, de szex hiány miatt belementél. Kár volt!
2023. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
77%

Nekem már volt ilyen… Nem volt meg a kémia, csak az elején, utána valahogy másképpen néztünk egymásra.

Én így is akartam a szexet, mert szép lány volt és ritkán jutok szép lányokhoz… A lány fogalmam sincs, hogy miért nem visszakozott inkább, de kínos volt az egész, nem tudtam kielégíteni, mert fel sem izgult rám rendesen és csend volt.

De többször megkérdeztem, hogy biztos akarja e és azt mondta igen… Én meg nem tudtam hogyan kéne megszakítani a dolgot. De szerintem rossz élmény volt neki, így nekem is és megalázó is.

2023. jan. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!