Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen 3 hét alatt 0 match...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen 3 hét alatt 0 match pedig mindenkit lájkolok tiltásig, akkor nagyon csúnya vagyok férfiként?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 11:47
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
37%
Yachton pózolós, esetleg 20+millás luxusautóban ülős öltönyös kép, de még az is működik ha egy képet raksz ki amin 100 ezer forint van lefényképezve, és jönnek a matchek.
2023. jan. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
Te is hallal pózolsz a képeken igaz? :(
2023. jan. 6. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
A vicc hogy eltudom képzelni hogy a yachtos, pénzes fotókra is sokan rámennek...
2023. jan. 6. 12:59
 14/22 anonim ***** válasza:
78%
100 ezer forint az kit fog meggyőzni és miről Budapesten? Egy fél havi lakbér :D
2023. jan. 6. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:

De sokaknak annyi sincs egybe... szóval van nő akit meggyőz.


Pláne azok a vidékiek akik a családiból élnek...

2023. jan. 6. 13:28
 16/22 anonim ***** válasza:
Ja, mert Rákoshegyen vagy Kispesten vagy Soroksáron nem is élnek pont ilyenek, csak vidéken. Budapesten vannak olyan városrészek szép számmal, hogy mintha Borsodban vagy a Jászságban lennél.
2023. jan. 6. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
ha van egy másodtelefonod próbáld ki hogy kiteszel egy darab X5ös bmw képét, és jelentkezni fognak rá!!!!!
2023. jan. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ok, hogy jelentkeznek, de milyen nők? Aki horgászik, tudja hogy megy ez. Olyan halat fogsz, amilyen csalival pecázol. Ha a pénzed teszed ki, olyan nő ír, akinek a pénzed kell.
2023. jan. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
#18 plázacicák valszeg. :)
2023. jan. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Engem szoktak lájkolni de csak a ronda csajok. Átlagos lányok ha aranyosak akkor bejönnek de hát havi 1-2 ilyen match ha van. Raktam egyszer ki egy modell kinézetű srác képeit na akkor jöttek a lájkok keményen. Pedig akkor oda írtam a bemutatkozásba hogy csak egyéjszakás, és mégis. Amikor rá kérdeztem, mindegyik mondta hogy hát ezt nem vettem észre amikor jobbra húztalak. De valahogy sose tűntek el ezek után sem.

Barátnőm tinderezesi szokásait látva azt kell mondjam hogy egy csajnak napi több ezer like is bejön, viszont jó ha minden ötvenedik pasit jobbra húzzák. De jellemzően mindegyik pasi bunkó velük.

Egy csaj gyanút is fogott hogy kamu képekkel vagyok fent. Mondta hogy ez a három dolog szó szerint soha nem teljesül egyszerre:

Jó kinézet

Egzisztencia

Kedvesség

2023. jan. 8. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!