Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tinderen 3 hét alatt 0 match...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tinderen 3 hét alatt 0 match pedig mindenkit lájkolok tiltásig, akkor nagyon csúnya vagyok férfiként?

Figyelt kérdés
2023. jan. 6. 11:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
10%

Attól is függ hol élsz.

Én felmegyek és 10 perc alatt általában van +70 likeom


(Budapest)

2023. jan. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%
Függ nyilván a kinézettől is, a képek előnyösségétől, a helytől ahol élsz. Sok összetevője van ennek, de azért hiba lenne azt gondolni, hogy mert nagyon csúnya vagy.
2023. jan. 6. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
91%

Annó nekem kb 100 kilájkolásból 2-3 jött vissza max.


Az egyik lány barátomnak köszönhetően én láttam személyesen, hogy hogyan tinderezik egy lány... Rengeteg férfi van fönt tinderen így bőven van kiből válogatni, ők kb 10-ből 1-et húznak jobbra és kb meg sem tudják indokolni, hogy mi alapján.

Férfi szemmel tök normálisan kinéző embereket balra húztak, még furcsa alakokat jobbra, mondván, hogy "aranyos a kinézete".

Szóval nehéz náluk bekerülni a körbe.

2023. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
21%

Első válaszoló vagyok.


A sok ronda incel gnóm lepontozott xD

2023. jan. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Utolsó, egy képet mersz linkelni magadról? 10 perc alatt 70 lájk, akkor tényleg jól nézhetsz ki és gondolom nem is szégyelled megmutatni magadat.
2023. jan. 6. 12:11
 6/22 anonim ***** válasza:
79%
2-es jól leírta, plusz egy sima like-nál jobb duma kell, ha nem vagy adonisz. Nőként rengetegen írnak, kell valami, hogy észrevegyünk a sok közül.
2023. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
51%
5 Hagyd a francba, idejött "jampiskodni."
2023. jan. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
70%
A képek egy ilyen oldalon sokat számítanak. Ne ilyen tukorszelfi, autóval pozolos vagy kisgyerekes legyen, mert az instant bal 10-ből 9 nőnek.
2023. jan. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%

3

Egyre többeknél látom, de

még ≠ míg

Tudom, nem ez a lényeg. Tudom, a nyelvtannáci qrva anyámat. Ám háromszor olvastam el a mondatot, mire megértettem kifejezni vágyott tartalmat.

2023. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
13%
7-es, teljesen normálisan válaszoltam az első alkalommal, és indokolatlanul lettem lepontozva, a sok incel által... tehát nem jampiskodni jöttem, csak vicces hogy minden ronda törpe lepontozott mert ők lúzerek
2023. jan. 6. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!