Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a tapasztalatotok a 9...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a tapasztalatotok a 9 hüvelykes King Cock vibrációs dildóval?

Figyelt kérdés

Puncimba kellene, azon gondolkodom merjem e ezt megrendelni vagy jobb lenne a kisebb (7-es). 23cm hossz az egy dolog de az 5.3 vastagság kicsit ijesztően hangzik.

Szerintetek? Légyszíves unatkozó trollok kíméljenek.



2023. jan. 5. 22:21
 1/6 anonim ***** válasza:
69%
Feleségem bírja az ilyen méreteket.
2023. jan. 6. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Férfiként válaszolva annyit tudok mondani, h ha pénzügyileg megengedheted magadnak és amúgy is a nagy méretet szereted, miért is ne! Amúgy attól, h 23 cm hosszú, nem kell tövig felnyomni; de ha a vastagságtól félsz s még sosem volt benned ilyen vastag mű vagy eredeti hímtag, inkább hagyd. :)
2023. jan. 6. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazából a vastagság miatt. Eredeti szerintem nincs is ekkora, mű meg eddig 19 hosszú és 4 vastag volt az be megy, nem rossz :)
2023. jan. 7. 16:27
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Na hát akkor az 5.3 a 4-hez képest nem sokkal vastagabb. Kellően ellazult és felizgatott állapotban lehet ez is simán becsusszan. Persze ne erőltesd!
2023. jan. 7. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%

A rezgése nagyon jó erős, az anyaga pedig szintén jó, viszonylag élethű.

De nekem nem ment be. 29 vagyok, próbáltam már egyet s mást, de ez brutál vastag. Fél óra ujjazás után rengeteg síkosítóval is csak a makkja ment be. Meglovagolni egyszerűen nem tudom, inkább a rezgő dildot a csiklómhoz nyomom, attól elélvezek.

2023. jan. 10. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bemelegítésnek nem rossz. 27N
márc. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!