Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 33évesen szűz lenni ciki?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

33évesen szűz lenni ciki?

Figyelt kérdés
Férfi vagyok sportos jóképűnek mondott ,de valahogy eddig nem jött ösdze a dolog tégen buliban lett volna akkor nem volt nálam gumi,máskor meg az apja dörömbölt ránk ,szóval nem az hogy csúf lennék csak nekem ezt dobta a gép CSAK NŐK válaszát várom ...

2023. jan. 2. 19:30
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Én 35 vagyok, és szűz. Régen paráztam rajta, de már nem érdekel. Rájöttem, hogy olyan emberekkel nem is érdemes barátkozni, akik ilyen hülyeség alapján ítélnek meg.
2023. jan. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
91%
Ha az élet többi területén jó vagy akkor mindegy. Sokak csak ennyit tudnak felmutatni h kufircoltak jó koràn
2023. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
28%
Aztán meg hiába vannak annyian oda, hogy mekkora kanok, általában a valóságban szánalmasak az ilyenek, meg sose fullos csajjal fekszenek le. Hát, átlagossal meg aztán nem olyan nagy fegyvertény.
2023. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
96%

Nem ciki. Nem mérvadó ismerkedésnél szerintem.

Viszont a kifogás elég fura. Nyilván nem volt ott minden alkalommal az apja, buli után is lehet találkozni, elkérni a számát, stb. Szóval ez egyáltalán nem ok erre. :D

2023. jan. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Szerintem a függetlenségnek is megvan a maga szépsége.

Ha így lenne én pl kb minden nap más nőt dugnék.

Persze kapcsolatban ilyet nem illik.

Ilyenkor illik odaadó hű társnak lenni.

Az ember hozza ki a helyzetből mindig a legtöbbet. Persze úri ember módjára.

2023. jan. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
4%
Aki saját erőből nem képes senkit megdugni ennyi idő alatt az prostit sem érdemel
2023. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
#16 vagy inkàbb azt érdemli.. dicsértessék
2023. jan. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Az
2023. jan. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Te vagy letorve?Én már 66 éves vagyok de még csak nem is láttam eleven vaginat!
2023. jan. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Nem ciki
2023. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!