Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mivel tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel tudnám meggyőzni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Szóval szűz volt, és mondta, hogy vegyem ki mert kellemetlen neki, de gondoltam hogy majd enyhül ha folytatom és jobban kezdi élvezni. Ezek után kb lerúgott magáról, pedig mondtam hogy picit várjon és jobb lesz. Azóta nem hagyja hogy hozzányúljak és szakítani is akar. De nem én voltam 19 évesen szűz, nem az én hibám hogy nem bírja a szexet… én csak neki akartam jót.

2023. jan. 1. 16:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

"mondta, hogy vegyem ki mert kellemetlen neki, de gondoltam hogy majd enyhül ha folytatom".


Ezen mondat alapján én is lerúgtalak volna. Sosem szerettem az erőszakos embereket...

2023. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
91%
Ez maximálisan a te hibád és a hülyeséged. Teljesen jogosan fog veled remélhetőleg szakítani. Aki pedig itt nem alkalmas a szexre az te vagy, mert egy éretlen tapló gyerek vagy még.
2023. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Örülj hogy úgy arcon nem vágott hogy elfelejtesz beszélni😅
2023. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
85%

TE egy igazi ... vagy, inkább le sem írom. De igenis ez a te hibád, lehet hogy egy életre szóló traumát okoztál neki. Béna vagy az ágyban, ennyi!

Tanulj mielőtt még valakinek okozol valami hasonlót!

2023. jan. 1. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Mégis mi lenne ebben az életre szóló trauma?
2023. jan. 1. 16:39
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

5.


Az ilyen jobb, ha már most a vonat alá ugrik.

Trauma.

Esküszöm mintha vadászná a legtöbb nő.

2023. jan. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
96%
Rossz tud ám lenni, ha valaki olyat tesz veled amit nem akarsz, de nem igazán tudsz ellene védekezni. Ő lerúgott magáról mert mást nem igen tudott tenni, de simán traumát tud okozni egy olyan szexuális élmény amit nem akarsz vagy ami fáj vagy ilyesmi.
2023. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Az, hogy az első szexuális élményét úgy élte meg szerencsétlen, hogy rossz, fájdalmas az egész, és hiába kérem a partnerem hogy hagyja abba, nem fogja érdekelni. Szerinted ha így rögződik be neki, mennyi kedve lesz ezentúl a szexhez? Látszik hogy kisfiú vagy még akinek csak a saját farka számít. Tégy egy szívességet, és ne is érj inkább nőkhöz amíg nem szorul beléd egy kicsivel több értelem.
2023. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Hat mivel nagy baromságot csináltál szerintem, mert ez már akár erőszaknak is tekinthető, kérj tőle bocsánatot, beszéljétek meg, hagyj időt neki amíg feldolgozza.
2023. jan. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
94%

Nem tudlak nyomdafestéket tűrő szavakkal minősíteni. Csak trágár dolgok jutnak eszembe, de azt nem írom le, mert tiltanak.

Szegény lány remélem tényleg kihajít a p-be…

2023. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!