Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek mivel tudnám...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mivel tudnám meggyőzni a barátnőmet?

Figyelt kérdés
Szóval szűz volt, és mondta, hogy vegyem ki mert kellemetlen neki, de gondoltam hogy majd enyhül ha folytatom és jobban kezdi élvezni. Ezek után kb lerúgott magáról, pedig mondtam hogy picit várjon és jobb lesz. Azóta nem hagyja hogy hozzányúljak és szakítani is akar. De nem én voltam 19 évesen szűz, nem az én hibám hogy nem bírja a szexet… én csak neki akartam jót.

2023. jan. 1. 16:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
91%
Remélem elmondja egy férfi ismerősének, vagy rokonának. Az meg elmagyarázza majd neked hogy kell egy nővel bánni.
2023. jan. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Te inkább ne szexelj többet...

Mi az hogy te döntöd el hogy "majd jobb lesz" ha szól hogy nem jó?


Gyere bevezetlek a bdsm világába. Ne aggódj ha szólsz hogy nem kapsz levegőt majd tovább szorítom a nyakad mert jobb lesz


Remélem szakít veled. Főleg hogy a bocsánatért esedezés helyett még neked áll feljebb.

2023. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Őszintén remélem hogy trollkérdés, mert ha nem akkor fogalmam sincs egyáltalán hogy lett párod távolságtartási végzés nélkül.

Valószínűleg nagyon fiatal vagy és tapasztalatlan, ami nem probléma mert mindenki elkezdi valahol. A probléma jelen helyzetben az hogy képtelen vagy megérteni a "nem" választ, és nem tudod tiszteletben tartani mások határait. Valószínűleg sikeresen traumatizáltad is szegény lányt, eleve nem értem hogy minek folytattad ha tisztában voltál azzal hogy neki fájdalmas. Ilyenkor nem azt kell mondani hogy "Folytatom, majd jobb lesz" hanem leállni.

Fordítok egyet a dolgon, képzeld el hogy egy nagy macis szőrös meleg seggberak. Mondod neki hogy fáj de nem áll le, azt mondja "Nyugi majd jobb lesz úgy is", neked meg szószerint le kell rúgnod magadról mert nem tudod máshogy leállítani. Elég nemi erőszak beütése van így a dolognak, nem? De, szegény lány pont ezt élte át, "gratutálok". Lehet hogy ha megfordítom a szerepeket és odateszek melléd egy meleg férfit aki seggberak akkor képes leszel felfogni a tetteid súlyát, mert nem úgy néz ki hogy túl sok empátiával vagy érzelmi intelligenciával rendelkeznél. Minden szőrös macis melegtől bocsánatot kérek a példa miatt, de itt egyszerübb volt ezt felhozni, hátha érteni fogja.

2023. jan. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon remélem, hogy ezt a történetet minden lánynak elmeséled majd az első randin, mert akkor tudni fogják, hogy mekkora egy ajadék vagy.
2023. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha akarna, simán feljelenthetne, ez erőszak.

Nem vele van a baj, hogy 19 évesen szűz volt, hanem veled, hogy nem tudod, mi az a "nem".

2023. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom a csajszit, és remélem nem traumatizáltad szarrá, mert simán lehet.


A szex, a behatolás, neki most egyenlő lett a fájdalommal.


Remélem kibasz a francba, de az a baj, hogy miattad a következő faszi is szívni fog.


De a legnagyobb gond az, hogyha tényleg traumatizáltad, akkor ő fog szopni ezzel egész életében.


Remélem, hogy nem így van.


Te meg nézz már magadba Gyökér!


Gondolkodj baszki, ne a csajod hibáztasd azért mert agyhalott vagy!

2023. jan. 2. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A szüzekre sokkal nagyobb figyelem és gyengeség kell. Ez tudnod kene, ha faj neki abba kell hagyni és legközelebbre hagyni. O is tudja s akarja is a szexet de lassú tempóval és 100% biztonsággal.

ÖNZŐ VOLTÁL!!

Orulj hogy nem rúgta szét a folyóidat.

2023. jan. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!