Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire lenne zavaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire lenne zavaró nektek ha a lány meggyőződésből nem borotválná sem a lábát, sem máshol?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 08:32
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
54%

20# hol írta, hogy idegesíti?

Én nő vagyok és a szőrös ember számomra taszító.

2023. jan. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:

220# hol írta, hogy idegesíti?"

szó szerint sehol

de itt van rögtön az első mondat "Ha most a nők elkezdik a meggyőződéseiket, aztán lassan semmit nem fognak borotválni az kinek jön be?", meg "kell a halálnak", meg "sehogy sem szexi, fel kell fogni"

bocsi, de nekem ebből igencsak úgy tűnik, hogy nem elég az, hogy szőrtelen a párja, hanem legyen az összes nő szőrtelen, mert neki az tetszik.

2023. jan. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
38%
Kifejezetten izgalmasnak tartanám, és imponálna is a lány bátorsága. Persze nálam ez azért van így, mert bejön a természetesség más testtájakon is. Sokaknak a csupaszság tetszik, őket valószínű zavarná, esetleg megbotránkoztatná. Ott állandó ütközési forrás lenne ez, esetleg szakító ok. Szóval ez nagyon egyénfüggő dolog. Meglátásaim szerint elég megosztó tud lenni.
2023. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Tudomásul venném, hogy ő ilyen, de nem bántanám érte. Egy rokkert sem kezdek el győzködni hogy járjon operába, mert az milyen jó.

Ha ő szőrös akar lenni, hát legyen, de nem én leszek számára a nagy Ő.

2023. jan. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Semennyire, ha tudnék vele jót beszélgetni a szex előtt, akkor miért zavarna?
2023. jan. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!