Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Mennyire lenne zavaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mennyire lenne zavaró nektek ha a lány meggyőződésből nem borotválná sem a lábát, sem máshol?

Figyelt kérdés

2023. jan. 2. 08:32
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
89%
Tőlem a barátom kérte ezt, úgyhogy ha ritka is, de van akinek bejön. L.
2023. jan. 2. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
79%
Maradjunk annyiban, hogy kissé mások a meggyőződéseink...
2023. jan. 2. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
81%
Attól függ mennyire erős a szőre alapból. Pl barátnőmnek olyan kevés, és gyenge, hogy a honaljat sose borotvalja. Ugyanakkor ez a "meggyozodesbol" kicsit Red flag. Ha együtt vagyok vkivel fontos, hogy vonzónak talaljon a párom és viszont. Pl mondhatnám, hogy meggyőződésem, hogy nem kell minden nap borotvalkozni, de barátnőm szereti, ezért neki megteszem.
2023. jan. 2. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
61%

Ha most a nők elkezdik a meggyőződéseiket, aztán lassan semmit nem fognak borotválni az kinek jön be? Nekem a barátnőm ilyennel állna elő, akkor nem maradnak vele együtt, mert tisztáztam az elején, hogy se hónaljon, se puncin, se lábon ne legyen szőr, jobbanmondva sehol. Ő is megmondta, hogy nekem se legyen a farkamon és a hónaljon se, mert higienikusabb, már abból a szempontból is, hogy nem büdösödik olyan gyorsan a hónaljam.

Látok egyre több nőt aki felvállalja hogy nem borotvál semmit. Kell a halálnak. Néztem egy topmodell alakú csajt a bugyi nem tudta eltakarni a szőrt a hónalja is brutál. Sehogy sem szexi, fel kell fogni. Lehet velekinek bejön annak egészségére.

2023. jan. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
26%
Elvinném az állatkertbe, és leadnám a majomházban. :D :D
2023. jan. 2. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
36%
🤮🤮🤮🤮
2023. jan. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
73%
Számomra nem szexik a szőrös nők, szóvan egyszerűen nem izgulnék fel rá. Kártyáznánk vagy ilyesmi 🤣
2023. jan. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
Én kipróbálnám simán a szexet ilyen lánnyal.
2023. jan. 2. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
33%
semennyire, nekem általában bejön a nők természetes szőre. szexuális érettséget sugall.
2023. jan. 2. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
73%

#14 nekem például bejön.

azt viszont sehogy sem sikerült megértenem, hogy ha egyszer megtaláltad a szőrtelen párodat akivel boldogok vagytok, akkor miért kell kampányolni a szőrtelenség mellett? miért idegesít annyira, hogy mások jól elvannak szőrösen is? ennyire nehéz elviselni, ha nem mindenkinek olyan az ízlése, mint neked?

2023. jan. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!