Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik, zavaró nyaláskor az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, zavaró nyaláskor az egybeálló, sárgás-fehéres színű rugalmas váladék?

Figyelt kérdés

Ez természetes folyás ugyebár, néha ha megy egy nő wc-re lóg belőlünk ez a cucc mert ilyen rugalmas, nyúlós izé.

Na most ha netán ilyen jön épp nyalás közben, az "sok" nektek? Mert ugye ez nem egy szimpla áttetsző folyás, hanem durvább.


2022. dec. 1. 10:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Én még valahogy ilyennel nem találkoztam. Abban az izgalmi állapotban mondjuk nem is érdekelne xd
2022. dec. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Én általában mindent kinyalok a punciból.
2022. dec. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%

"néha ha megy egy nő wc-re lóg belőlünk ez a cucc mert ilyen rugalmas, nyúlós izé."

Te sem nő vagy, barátocskám.

2022. dec. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én sem találkoztam ilyennel, de nem nyalnám.
2022. dec. 1. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Ez most komoly? Mert poénnak elég durva. Fúj ez egyáltalán nem normális. Abszolút kizáró ok. Higiénia alapvető. Lehet mindent, de a higiénia elengedhetetlen.
2022. dec. 1. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Peteéréskor lehet ilyen váladék, ami akár nagyobb mennyiség is olyankor. Úgy tapasztaltam, hogy izgalmi helyzetben aztán folyósabb lesz és a partner nem találkozik mással csak max egy kicsit sűrűbb folyással. 27/n
2022. dec. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ovulációkor van olyan tojásfehérje állagú folyás, hogy segítse a spermiumok könnyebb “feljutását”, hogy meg tudjon termékenyülni a petesejt. Ennek semmi köze a higiéniához!
2022. dec. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
6, izgalminál nekem sincs ilyen. Aki szerint ez nem nomális az olvasson utána. Teljesen természetes, fehér folyásként emlegetik.
2022. dec. 1. 12:43
 9/12 anonim ***** válasza:
Talan csak nyalaskor lenne zavaró de aktus közben pedig nagyon is jó!
2022. dec. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
35%
Sárgás feheres folyás... akkor en egy nőgyógyászt ajánlok. Sarga folyás pont hogy nem normális. Fertőzés, gomba, bármi lehet mögötte. De nem egészséges az biztos
2022. dec. 1. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!