Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, megszoktátok nézni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, megszoktátok nézni a nagy ciciket?

Figyelt kérdés

Ha igen miért?

Esetleg megfogtátok, milyen volt?


2022. dec. 31. 20:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Aha, de inkább kíváncsiságból, nem szexuálisan.


Ergo nincs bennem ez a "hú de megcsöcsörészném" érzés, szimplán csak esztétikai csodálat, ha pl. egy fényképről van szó.

Élőben nem bámészkodom, illetlenség.

2022. dec. 31. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
19%
Ez engem is érdekelne, 27/F Amúgy szerintem nem minden nőnek állnak jól a nagy csöcsök, számít az arc, a testalkat is stb, az összkép a lényeg szerintem. Láttam nőket akiket el sem tudtam volna képzelni nagy csöcsökkel, mert szerintem egyszerűen nem néznének ki jók úgy, persze ízlések és pofonok, szerintem nem nagyon fogsz erre a kérdésre értékelhető választ kapni, mert kb, mindenkinek eltérő véleménye lesz.
2022. dec. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
47%

Nem

Mert hetero vagyok

2022. dec. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Attól, hogy az ember heteroszexuális, nyugodtan megnézheti a nagy melleket. Csak mert van szeme, és éppen kiböki egy nagy kebel, nem jelenti automatikusan, hogy szopogatni és fogdosni akarja.
2022. dec. 31. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Nem érdekel a hájcsöcs. Inkább a formáson akad meg a szemem. Abból meg gyakoribb az átlagos méretű mint a nagy. Nem szoktam nézni, csak ha a képembe tolják nem tudom nem észrevenni. Megfogni eszembe sem jut és nem tudom mik ezek a kérdések hogy minden lányt ferdehajlamúnak képzelnek
2022. dec. 31. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
22%
4: pedig hetero letemre nem nezegeteket csocsoket
2022. dec. 31. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
75%
Valószínű a kérdező, de legalább is a lepontozó, (tök normális válaszok) már több pezsgőt ivott. Nem tudom mit szeretne hallani....??
2022. dec. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Hogy ha szembetűnő akkor persze megnézem, de határozottan nem állok neki bámulni, csak rápillantok. De nincs bennem az hogy megfogjam vagy ilyesmi, csak szimplán van szemem és nyílván látom azt ha valaki jól néz ki vagy vonzó.

Ugyanúgy ahogy a heteró férfiaknak is van szemük, látják ha egy másik férfi jól néz ki vagy helyes. De nincs benne semmi szexuális.

2023. jan. 1. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%
Én nem tudom hogy hetero vagyok e, valszeg akkor már nem, de szerintem a legszebb női testrész a mell… ha nincs az borzalmas
2023. jan. 8. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
71%

Megnézem, meg is fognám😅

Nem tudom leszbinek mondani vagy binek mivel nem voltam még lánnyal.

Inkább kíváncsi vagyok (:.

Nekem is nagy formás mellem vannak szerintem szép ha egy nőnek formás a melle de én úgy már nem nézném meg ha pl hátul tök lapos az aránytalan és órmótlan, vagy ha lógó mellé van illetőnek....nem kelti fel az érdeklődésem 😅

24/L

2023. szept. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!