Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Őszintén! Élvezitek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Őszintén! Élvezitek a szexet?

Figyelt kérdés
Az olvastam, hogy a hüvelyben nincs sok idegvégződés, mert akkor a szülés még fájdalmasabb lenne. Illetve azt is, hogy női gyönyör forrása a csikló. Eddigi barátnőim is csak csiklóval tudtak elélvezni, illetve izgatni kellett szex közben, de mondták, hogy ez nem az én hibám. Tehát akkor ez azt jelenti, hogy a behatolásból semmit sem éreztek?

2022. dec. 30. 15:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Jaj istenem. Dehogynem érezzük. Élvezem a szexet, jó érzés, igénylem is, de orgazmusom nincs.
2022. dec. 30. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Én élvezem a szexet, de nekem is csak csiklóval van orgazmusom. Ami annyit tesz, hogy kell behatolni, hogy orgazmusom legyen, de ettől függetlenül lehet érezni a behatolást is.

Plusz azon szerencsés nők, akiknek van hüvelyi orgazmusa azok biztos jobban élvezik magát a behatolást is.

2022. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
65%
Te hány éves vagy mégis? Mert egy kisgyerektől még oké ez a hülyeség, de nekd elvileg már tapasztalatod is van.
2022. dec. 30. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

*Ami annyit tesz, hogy nem kell behatolni


Elnézést kicsit gyorsan írtam.

#2

2022. dec. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Hüvelyi orgazmusom sosem volt, de élvezem a szexet. Olyankor pedig pláne, ha közben a csiklómat is izgatják.
2022. dec. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Tso' neked a péló melyik részén van a legtöbb idegvégződés? S te csak akkor tudsz spriccelni ha a makkod is direktben izgatva van?

Na ez ugyanolyan fordítva, attól hogy a clitorisz és a szeméremajkak a leggazdagabbak idegvégződésekben még a hüvelyben is van és annak ingerlése is élvezetet nyújt. Az meg már egyénfüggő hogy ki tud elmenni hüvelyi úton és ki az aki csak a csikló direkt ingerlésével.

2022. dec. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
91%
A női nemi szervet kb úgy képzeld el, mint ha neked a makkot levennénk, és félretennénk, kicsit feljebb, pl a köldököd alá. A pénisz többi része a hüvely. Jó érzés, ha izgatják, de kevesen tudnának elmenni csak annyitól, ha a heréit nyalogatják pl. Kell foglalkozni a makkal is, kihagyni kár is lenne, hiszen nagyon érzékeny. A nő ilyen. Van, aki el tud menni a sima hüvelyi izgatással, a többség nem. Attól még nem arról van szó, hogy nem élvezzük, csak ELélvezni nem elég az inger. És ahogy te is biztos szereted, ha a sima dugás mellé, vagy orálnál a nő izgatja a többi részt is, úgy mi is szeretjük a behatolást is akkor is, ha csak a csiklóizgatás elég intenzív az orgazmushoz.
2022. dec. 30. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
45%
Nekem van hüvelyi orgazmusom is. Nem vagyunk egyformák, bár én rengeteget maszturbáltam az életem folyamán.
2022. dec. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem, nem azt jelenti. XD

Szerinted mi a csudától nyögnek szex közben? Azért mert élvezik. Mindenkinek más és más, máshol jó, de attól még élvezetes. Én is csak csiklóval tudok elélvezni, de mégis mindenképpen kívánom a szexet. Ha nincs behatolás, akkor hiányérzetem marad, nem elég csak az előjáték.

2022. dec. 30. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
80%
Ja, és ráadásul szerinted azért fájdalmas a szülés vagy egy egyszerű nőgyógyászati vizsgálat, mert teljesen érzéketlen a hüvely??!! Ugye te is látod, hogy mennyire értelmetlen a kérdésed.
2022. dec. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!