Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy foglalt pasi vevo lenne a szexre?

Figyelt kérdés

Itt most nem az erkolcsok erdekelnek. En is, es o is rossz parkapcsolatban elunk. O nem akar kilepni belole, en pedig a valasnal jarok.

Koztunk megvan a kemia, es tudom, hogy kedvel engem. A kerdesem az lenne, hogy mibol tudhatom, hogy szabad a palya es tovabb "nyomulhatok", esetleg lesz tobb is?



2022. dec. 29. 18:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
47%

20. Gondolom otthon sem látott mást. Pedig előttem sem volt apakép, azért mégsem tenném tönkre más kapcsolatát, csak azért mert én nem tudtam választani jól..


Ha férfi lennék is ezt gondolnám!

2022. dec. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
50%

#14 #15 #19 #20 #21

Végre valakik. Bár a trollok tovább pontoznak mindenkit lefelé azért jó olvasni hogy más is úgy gondolkodik ahogy én.


#18

Így van. Érdekes, aki nem külső alapján választ párt azoktól nem hallod hogy boldogtalanok. Vajon miért? Akinek csak a külső számít meg is érdemli. Nem r-bancot kell felcsinálni és kényszerből elvenni és akkor nem lesz neki lusta nője. Ugyanígy ha egy nő agyatlan, izomagy, gazdag pasit választ akkor fogadja el hogy nem lesz megbecsülve.


#19

Pontosan. Zsák a foltját. A két aljadék megérdemli egymást. Csak a szegény nőt sajnálom a kisgyermekkel. Ő nem érdemli meg. Egy nő - még ez a szutyok se - érdemli meg hogy megcsalják. Ha a pasi csak egy picit is jobb a kérdezőtől akkor nem megy el a csajjal vagy szól az asszonynak hogy nyugodtan pasizzon ő is mert ez egy rbancot óhajt megdöngetni.



Ja és kérdező próbáld meg összeszedni a hazugságod egyszerre. Mert csak a szex címkét használtad, a kérdésben is a szex szó szerepel és a szexualitás kategóriába írtad, szóval ez mind arra utalt hogy te csak is dgni akarsz nem pedig kapcsolatot. De amúgy mivel kapcsolatot szeretnél jelentettem hogy rossz a kategória. Szívesen segítek:D

2022. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
27%
Ok boomer
2022. dec. 30. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
51%
Kérdező! Amiért a jó válaszok le vannak pontozva általad és a "barátnőid által", remélem kapsz egy finom HPV-t! ❤️❤️❤️❤️
2022. dec. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!