Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tapasztalatok alapján kérdezem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztalatok alapján kérdezem hogy a nők hány éves korban tartanak szeretőt? Vagy mikor lenne rá igény? Melyik félét? .1. Nő egyedül van és csak szexre keres szeretőt .2. Nő házas vagy foglalt és mellé? Melyik a gyakoribb? Korban?

Figyelt kérdés
2018. okt. 28. 06:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Egyénenként változó. Van aki már fiatalon is igényli a több pasit/változatosságot és van aki sosem csalja meg a párját. A valóság akkor derülne ki, ha lenne egy full őszinte felmérés sok emberrel. Az általad említett 2 kategória közül szerintem az első a gyakoribb, de ez csak magán vélemény.
2018. okt. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sztem mostanában mind2 gyakori, ez is inkább embertől függ, és nincs korhoz kötve.
2018. okt. 28. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
72%

Ezt úgy írom, hogy rohadt sok nőhöz volt közöm, illetve a cimboráim se kispályások.

Alapvetően a nők kezdetben nem nagyon tartanak szeretőt.


Inkább az alábbiak jellemzőek:


- kavarás össze-vissza, főleg tiniként, gyakorolják a nőiességüket, tetszik nekik, hogy állnak a farkak, viszont totál nem veszik komolyan, mindez 20 év alatt inkább pár hetes, max hónapos kapcsolatban.

- egyéjszakás félrelépések, tehát oké, van barátjuk meg minden, de néha jó beleülni mások farkába is, ez már általában 20 felett, hosszabb kapcsolatban.

- a nők szeretnék egyik kapcsolatból a másikba ugrani, de sose a semmire teszik, szal mire szakítanak, már rég le is feküdtek az új jelölttel, le lett próbázva.

Na akkor van gáz, amikor a fiú nem válik be és mégse szakít. A szex viszont már megtörtént, szal ez bizony megcsalás.



Aztán jön az, hogy házasság, gyerek vagy már eléggé hosszú kapcsolat(10+).

Na itt már nem szaroznak, szerintem a nők nagyrészénél a szerető az alap és akkor még szépen fogalmaztam.

Ahogy pedig telik az idő és a férj is egyre nagyobb impotens lesz, úgy gyűlnek az ágyneműtartóban a szeretők.

Egy 40-es nőt már simán fel lehet szedni, aztán dughatod világba.

Ha engem kérdezel, kb ez az az idő amikor a nők nagyon gyorsan bepótolják a félrelépések számát a férfiakkal szemben, aztán szépen le is körözik őket, főleg, hogy a férjek szépen épülnek le.

Ahol azt látod, hogy anyuka újra bomba formában van, na ott megnyugodhatsz, nem a férjének akar már tetszeni, hanem bizony pasizni akar, főleg ha a férj meg totál leélt, TV előtt söröző balek.


Nagyjából ennyi.

2018. okt. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

08:46 Maradjunk annyiban, hogy fogalmad sincs a nőkről...

Kérdező. Ez nem korhoz kötött. Nyugodtan végezhetsz kutatásokat, de az életkornak és a szerető tartásának semmi köze egymáshoz

Függ a nő mentalitásától, a libidójától, társasági életétől, stb

2018. okt. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
31%

"08:46 Maradjunk annyiban, hogy fogalmad sincs a nőkről..."


Tipikus női duma.

Akármit írtam volna, ugyan ezt írnád.

Szerintem meg maradjunk annyiban, hogy te csak a saját nevedben oszthatod az észt, én viszont verhetem magam elég sok nőre, akivel volt dolgom.

2018. okt. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#3-mal egyet kell, hogy értsek... 😶

Egy 40-es nő

2018. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem korfüggő.

Simán lehet 18 éves korban is, de ugyanúgy 50 éves korban is.

Az tart szeretőt, aki nem akarja vagy nem tudja valamilyen okból feladni a kapcsolatát, de ugyanakkor akár szexuálisan, akár érzelmileg nem kapja meg a párjától, amire szüksége van. És ez bármilyen korban előfordulhat.

2018. okt. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Úristen, a 3 mennyire megmondta a frankót! Ilyenek vsgyunk mi nők :)

(10 pluszos kapcsolatban lévő 30as csaj, szeretővel...)

2018. okt. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Velem 32 és 40 éves korom között, a 24-29 éves feleségek és élettársi kapcsolatban lévő hölgyek léptek félre. Egyiknél sem "nyomultam", így alakult.

Ezek csak a saját tapasztalataim, ne vedd szabálynak!

Ja, és volt egy 36 éves egyedülálló lány, akinél 6 évvel fiatalabb voltam, fantasztikus volt!

2018. nov. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!