Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti amikor maszturbáltok,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti amikor maszturbáltok, hogyan vagy hova szerettek elélvezni? Van esetleg valami kicsit pervez szokásotok, amit mondjuk csak akkor csináltok amikor egyedül vagytok? 22/L

Figyelt kérdés
2018. szept. 18. 14:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Zsepibe szoktam.
2018. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Eleve egyedül vagyok amikor csinálom. Amúgy zsepi, papírtörlő. De volt hogy csak úgy a világba
2018. szept. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Magamra. 26/F
2018. szept. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy teljesen meztelenül hanyatt fekszem az ágyon, miközben verem, jó sok nyálat gyüjtök össze amit szétterítek a farkamon, úgy hogy cdurogjon a golyóimon is és így folytatom amíg élvezek egy nagyot...aztán csak fekszem az ágyban vagy negyed óráig ge@$%&cis és nyálas farokkal...
2018. szept. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Zsepibe , wc-be, ha szabadban vagyok akkor csak ugy elengedem.
2018. szept. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ezt az ember egyedül csinálja. Én már egy ideje ráálltam arra, hogy elve "természetes síkosítóval" csinálom. Ha elég ügyesen és finoman csinálja így az ember, akkor elég tisztes százalékban tudja imitálni a vaginát. Nyilván korántsem 100%-ban, de ahhoz képest, hogy semmi segédeszköz elég jó. Ilyenkor már nem érdekel, inkább majd utána bajlódom. Úgy értem, hogy a végén takarítok, szóval csak had menjen. Mivel, hogy ezzel a technikával teljesen más mint ahogy az emberek zöme, meg régen én is csináltam, így mindenképpen nagyot lő az ember. Mikor már a sokadik és nem is jönne sok, akkor is nagyot lő. Mert alap esetben olyankor mán nem ez lenne. Meg ugye asztalnál a gép előtt ülök, így fixen kb. az asztal alját, vagy a lábát találom el. De így a legjobb érzés, hogy semmi másra nem figyelsz olyankor
2018. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mosogatószivacsba, az nagyon jó, bárcsak egyszer egy lány így kezelne le..
2018. szept. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Legextrémebb az volt, hogy rávertem a 10.1 colos tabletomra úgy hogy egy jó csaj volt rajta :)
2018. szept. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%
Butters csinálta jól a south parkban. Össze gyűjtötte és krémragacsként árulta jó pènzér.
2018. szept. 18. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 davidAbig ***** válasza:
9%
Csaj kell és nincsenek ilyen gondok akkor, d*gni kell nem verni😉
2018. szept. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!