Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan tudhatom, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy egy foglalt pasi vevo lenne a szexre?

Figyelt kérdés

Itt most nem az erkolcsok erdekelnek. En is, es o is rossz parkapcsolatban elunk. O nem akar kilepni belole, en pedig a valasnal jarok.

Koztunk megvan a kemia, es tudom, hogy kedvel engem. A kerdesem az lenne, hogy mibol tudhatom, hogy szabad a palya es tovabb "nyomulhatok", esetleg lesz tobb is?



2022. dec. 29. 18:12
1 2 3
 11/24 NTBS ***** válasza:
74%
Megkérdezed. Nem bonyolult dolog ez.
2022. dec. 29. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Kedves #7


Szerintem az indulatodat tartsd meg magadnak. Mindketten meg foglaltnak szamitunk, es megmondtam az elejen, hogy nem az erkolcsokre vagyok kivancsi. Nem...a valasom nem azert van, mert en egy olyan nagy "k×rva" lennek..de nagyon koszonom. Remelem te is megtapasztalod milyen az, amikor egy alkoholista ferfi mellett kell eveket leelned..es igen, en mellette maradtam, en vele voltam az elvononal is.


Nem tud kilepni, azaz nem akar kilepni a kapcsolatabol, mert a lanya meg pici, es nagy valoszinuseggel az anyja tenne rola, ha valasra kerulne a sor, hogy a leheto legkevesebbet talalkozon vele.


Kepzeld nem, nem csak viszket a p×nam, hanem en kapcsolatot is szeretnek vele..


Szep estet neked is...es remelem egyiket se kell megtapasztalnod.

2022. dec. 29. 19:24
 13/24 anonim ***** válasza:
48%
Meg is érdemelné hogy ne lássa a gyerekét. Mégis mit tanítana neki? Hogy félre k-rni nem probléma? Nem fogom megtapasztalni milyen alkoholista mellett érni mert nekem nem jelent annyit a pénz hogy tűrjem azt ha iszik a párom. De ha már ilyen szépet kívántál nekem akkor én meg azt kívánom hogy szegény nő tudja meg hogy a gyermeke apja krvàzik és vonja meg tőle a láthatást. Jó kívánságot jó kívánságért.
2022. dec. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
59%
Kapcsolatot akarsz vele úgy hogy közben ő is foglalt? Mesélj még ezt hogy képzelted? Remélem az a nő megtudja ha megd-g téged és elveszi tőle a gyereket. Ezért jó a házassági szerződésbe belefoglalni hogy megcsalás esetén minden joga ugrott a másiknak. Férgeknek nem jár boldogság.
2022. dec. 29. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
75%

Bár azzal kezdted hogy az erkölcs nem érdekel - és hát nyilván nem is ezt már látjuk - de azért igazán bele képzelhetnéd magad a másik nő helyébe. Vagy téged nem zavarna hogy szülés után egy kisgyerekkel azt hiszed boldog család vagytok oszt kiderül hogy a pasid egy utolsó caffkàt pakol? Értem én hogy a te életed el lett b-szva azzal hogy nem akartál hamarabb elválni egy alkoholista gyökértől de más életét nem kéne tönkre tenni!


De amúgy kérdésedre válaszolva: Flörtölj tovább. Néha kevésbé néha jobban, aztán mivel zsák a foltját megleli úgy is megcsalja majd veled az asszonyt elég hamar.

2022. dec. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%
Egy férfi mindig vevő a dugásra, mondjuk néha kiábrándító amikor egy nő nyomul, de nem lehetsz boldog, mármint a boldogságodat nem alapozhatod egy másik ember boldogtalanságára, az mindig rossz ómen. Amugy csak a testiség érdekel, vagy vele szeretnél majd élni?
2022. dec. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
44%
Igaz a #szex -et használja de azért kommentben már mentegetőzik hogy kapcsolatot is akar. Borzalmas. Komolyan gusztustalan ez a lény.
2022. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
40%

9.


Sok esetben nem a nő a lusta, hisztis és erőszakos! :)



Mondjuk itt az is közre játszik, hogy a férfiaknak a külső az első, így ha van is ilyen nő, könnyen összeszedik azt. 🤗

2022. dec. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
37%

17.


Gusztustalan mindkettő. Aljadék ember az ilyen. Zsák a foltját, legalább.. :)

2022. dec. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
33%

Egy pár nagyon kicsi gyerekkel gyakran kerül hullámvölgybe. Ő nem akar kilépni, bárhogy is van. Minden esélyük megvan, hogy a kapcsolatuk javuljon. Ezt az esélyt elveszti, ha téged kúrogatna, nem véletlenül nem teszi.

Biztos rosszul esik, mert te meg válsz, de attól még nem kell gerinctelen ribinek lenni.

2022. dec. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!