Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert kellett kiakadni ha mar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert kellett kiakadni ha mar ugyis vege?

Figyelt kérdés
Haverommal nyaron tobbszor lefekudtunk, en mondtam osszel hogy legyen vege, mert nem akarom hogy komplikalt legyen a helyzet. A lenyeg hogy sosem mentem el tole es ez nagyon rosszul esett neki ezert egyszer bekamuztam, mert mar azt akartam hogy hagyja abba a nyalast, barmit mondtam neki, szarul csinalta... Multkor egy buliban talalkoztunk, en eleg reszeg voltam. Valahogy szoba jott a dolog es mondtam neki hogy bocsi amugy igazabol sosem elveztem el vele. Teljesen kiborult, de ugy hogy meg par perccel kesobb is csak bamult maga ele es ujra felhozta hogy most nagyon nagyon ideges es ennek megis mi ertelme volt. Tudom nem kellett volna elmondanom, meg anno kamuzni se kellett volna, de nem ertem o miert nem tudott rohogni plane hogy sosem lesz koztunk tobbe semmi.
2022. dec. 29. 17:23
 1/4 anonim ***** válasza:
89%
te sem vagy a legelesebb kes
2022. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Jozanon nem mondtam volna el neki. De mostmar nem tok mindegy neki is?:D lehet o meg benne lenne hogy szexeljunk, de meg abban sem vagyok biztos
2022. dec. 29. 17:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt fáj az EGO-jának, hogy nem tudott neked orgazmust okozni. Másrészt kár volt hazudnod neki.
2022. dec. 29. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Minek ellenség, ha valakinek ilyen barátja van...

Remélem, nem tartotta veled a kapcsolatot, vagy ha igen, ezután nem fogja.

2022. dec. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!