Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nyalják ki a prostikat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyalják ki a prostikat?

Figyelt kérdés
Nézegettem rosszlányokat és beszámolók alapján csomóan kinyalják őket, csak nekem fura?
2022. dec. 27. 16:24
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
65%

Betegség? Egyetlen prostitol sem kaptam el semmit. Nem félek, ha félnék, akkor nem élvezném az életet. Nem ülnék fel a hayabusara suhanni egyet, nem járnák síelni, nem űznék semmi sportot stb.


Nem félek semmitől így a betegségektől sem. Olyan nőkkel is voltam már együtt, hogy csoda, hogy nem kaptam el semmit. Élvezet és a félelem nem férnek meg egymás mellett.

2022. dec. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
53%
Jól beszél a srác!
2022. dec. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
39%

:DDD

Grat., a #10-től mindenkinek megjött a kedve, meggyőző volt:)

2022. dec. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 A kérdező kommentje:

#11 egyrészt a covidban meghaltak is sacc ezt mondják. másrészt az is kérdés, hogy a barátnőid elkaptak e valamit. pl hpv.


amúgy a másik dolog, hogy a beszámolók alapján nem csak kinyalják őket, de úgy tűnik ebből valami ego kérdést csinálnak és valahogy ez kell az önbecsülésüknek, hogy a prosti élvezi az ő nyalását. ez is elég weird.

2022. dec. 27. 17:38
 15/32 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősöm haza is vitt egyszer egy lakásos prostit és egész nap együtt voltak. Ez már rendesen romantikus 😅😅
2022. dec. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
62%
Irónia volt. Majd máskor nagybetűkkel kiírom. (#11 N)
2022. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
62%
Bocs, 13 N , a 11 nem én voltam 🤣
2022. dec. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:
#17 pedig reálisabb iróniaként olvasni 11-t :D kicsit el is szégyelltem magam, hogy gondolhattam, hogy ez igaz :)
2022. dec. 27. 17:54
 19/32 anonim ***** válasza:

17#, 11es vagyok, sejtettem, hogy irónia :D ilyet senki nem gondol szerintem komolyan 😅😅


14# ha a covidban meghaltak, akkor hogyan mondják ezt?

A másik én nem oltattam be magam, mert abszolút leszartam ezt a divatvirust xd meglehet kövezni, de semmilyen szabályt nem tartottam be és nem is tervezek, mert mindent full hülyeségnek tartok.

A harmadik, nem félek a haláltól. Ha eljött az időm, hát eljött.

Mivel volt balesetem és műtétem, ki voltam vizsgálva nemi dolgokra, láttam az eredményeim és nem kaptam el semmit.


Én nem azért nyalom ki a prostit, hogy sikerélményem legyen. Az van prosti nélkül is. Egyszerűen csak azért, mert van mikor nincs kedvem udvarolgatni a szexért és egyszerűbb elmenni egy prostihoz.

2022. dec. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyobb az esély összeszedni valamit egy egyéjszakás kaland során a diszkó wc-ben mint egy (ápolt) prostinál.
2022. dec. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!