Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nyalják ki a prostikat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nyalják ki a prostikat?

Figyelt kérdés
Nézegettem rosszlányokat és beszámolók alapján csomóan kinyalják őket, csak nekem fura?
2022. dec. 27. 16:24
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
58%
mert finomak
2022. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
14%
Mert puncit nyalni jó. Nekik csak prosti jutott,mert lúzerek. Így a prostit nyalják.
2022. dec. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
3%
Kajak kilehet nyalni őket? Azta k@rva....
2022. dec. 27. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
32%

Mert sokan azt hiszik, majd ott megtanulnak puncit nyalni. Attól, aki 2 percen belül sikongat nekik a húszezressel a markában. 🤦‍♀️ Az ilyeneknek inkább adok különórát, elmagyarázom, mit, hol, merre és hogyan. Többre mennek nemqrvanéniktől származó, VALÓDI tippekkel, mint ilyen marhaságért pénzt szórva.

Ha csak az a lényeg, hogy puncit lefetyeljenek végeredménytől függetlenül, akkor nem szóltam.

2022. dec. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretek puncit nyalni, az ízét is szeretem, a helyzetet, hogy örömet okozok másnak, meg mindent. Nekem a szex nem élvezet nyalás nélkül.
2022. dec. 27. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
81%

Mert gondolom szeretnek nyalni :D


Én is szeretek és prostizni is szoktam de prostit még nem nyaltam....

Egyrészt azért mert ki tudja ki járt benne előtte, megmosta-e stb.

Másrészt nem volt még olyan prostival dolgom akinek húúú de gyönyörű puncija lett volna.


Egyszer majdnem összejött egy csaj rosszlányokról akinek brutálisan szép húsos puncija volt, na őt kinyaltam volna :D

Csak sajna amikor arra jártam sosem ért rá.

2022. dec. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#5 és nem zavar, hogy nem rég más dugta, meg nyalta?
2022. dec. 27. 16:55
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Közösen zuhanyzunk előtte, szóval nem zavar, nem is érdekel.
2022. dec. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
#8 és betegségek? :/
2022. dec. 27. 16:58
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
A betegséget leviszi a zuhany.
2022. dec. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!