Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Számít a fiúknak a punci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Számít a fiúknak a punci kinézete?

Figyelt kérdés

Fiúk, az nem undorít el titeket ha egy lánynak, az én esetemben sajnos, az egyik szemérem ajkam sokkal nagyobb mint a másik. Ki is lóg és ráadásul a vége lila szinű, tudom ez szörnyűnek látszik.

Minden nap mosom meg minden nagyon tisztán tartom szóval magától ilyen, mit gondoltok, vagy mit javasoltok?



2022. dec. 25. 21:53
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
89%
Az emberi test alapvetően nem 100°%-osan szimmetrikus, ezt bárki észreveheti magán, ha megnézi a saját testén. Egyébként igen, megeshet az, hogy valakinek tetszel, de mondjuk a puncid nem fog neki tetszeni, és emiatt lelép, de ez legyen az ő baja. Gondolj bele, hány olyan ember van, akinek pl. nincs karja vagy lába, mégis talál párt, szóval nehogy már téged a puncid akadályozzon bármiben is. Régebben beszélgettem itt egy lánnyal, és egy idő után eljutottunk a szexuális témákig. Elmondta, hogy szerinte csúnya salátapuncija van, és hogy több pasitól is beszólásokat kapott. Szerintem viszont egyáltalán nem számít az ilyesmi, és képet is küldött róla, és ha tényleg az övé volt, akkor abszolút nem volt csúnya, sőt (ha nem az övé volt, akkor sem volt csúnya), meg is írtam neki, hogy szerintem nem kell aggódnia, mert számomra szép és izgató.
2022. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
29%
Egy alacsony felbontásu képet feltehetnél. Amin részletek nem, csak az egésznek a jellege látszik.
2022. dec. 25. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
5%
Én szívesen kinyalnám 🍑🤤
2022. dec. 25. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
28%
vagy... egy magas felbontású képet
2022. dec. 25. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
0%
Hány éves vagy?
2022. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
Volt már pasid aki ezt kifogásolta, vagy csak magadtól agyalsz ezen?
2022. dec. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Az eddigi visszajelzések közt volt negatív? Szerintem nem ezen múlik, illetve van pár kretén akinek igen, de azokat egyébként is kerüld messzire! 40f
2022. dec. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
69%
Ne aggódj, nekem pont ugyanolyan mint amit te leírtál...soha senki nem kifogásolta még
2022. dec. 26. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
16%
De a szaga nem mindegy, ha csúnya salátaleveles és még dögevö bogarak szaga hatja át az nagyon lehangoló.
2022. dec. 26. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
69%

Ez pont olyan mint a szőke vagy barna .

VAn akinek ez a másiknak meg az tetszik.

Nyilván lesz olyan akinek nem tetszik, de a többségnek tökéletes lesz.

2022. dec. 26. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!