Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen kinezetű fiúknak nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen kinezetű fiúknak nem lesz sosem barátnője?

Figyelt kérdés

Ha már valaki amiatt ment bele velem alkalmiba mert bejöttem neki akkor annyira csak nem vagyok visszataszító?

De akkor mi lehet a gond?

Az ha egy fiú nem beszél sokat az nagy gond, Lányok?


2019. febr. 16. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem nagy gond
2019. febr. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem te teszed fel veletlenul tobb alkalommal az ilyen jellegu kerdeseket? Nem rosszbol kerdezem, csak mar parat lattam.


Egyebkent kicsit az zavaro tud lenni, ha nem sokat beszelsz, bar nem azt mondom, hogy orakig csak beszelj, csak picivel tobbet. Esetleg bokolj a lanyoknak, mutasd ki, hogy tobbet szeretnel mint szexkapcsolatot, es ezt ugy teheted, hogy a kedvukbe jarsz. Nem ajandekokra ertem, bar azt is megteheted, ha tetszik egy lany pl akkor beszedesebb vagy vele, utalsz ra, hogy szimpatikus neked, eloszor baratkent kozeledsz fele, par alkalom utan megleped mondjuk egy Raffaelloval vagy barmi csekelyseggel, mar ez is szavak nelkul is sokat elarul. Probalj nem egybol a szexre gondolni, de ha a lany egybol a szexet emliti akkor kerdezd meg a szex utan meg akar-e tobbet veled lenni (nyilvan nem szexualisan) bar benne van a pakliban, hogy nem mondja meg az igazat az is igaz.

Kep nelkul nem tudjuk a kulsoddel minden rendben van-e, de ha nem lenne rendben nyilvan szexkapcsolataid sem lettek volna. Hanem azon valtoztass, hogy ne kepzeld be azt magadnak, hogy kar probalkozni ugysem jon ossze, majd egyedul eled le az eleted, ugy sem kellenel kapcsolatra biztos senkinek.... Meg merj megnyilni, a gatlasossagot lokd el magadtol. Nyilvanitad ki mit szeretnel egy lanytol. Ha kimondani nem is mered, adj jeleket ahogy azt irtam is. Ne gorcsolj nagyon ezen a teman, mert igazabol ezzel is csak jobban lehangolod sajat magad, es meginkabb bele eled magad abba amibe igazabol nem kellene.

Mig meg nem talaltuk az igazit (mi akik mar hazasok) hidd el mi is kaptunk vissza utasitasokat, de ilyentol nem kell felned, hogy majd te is kaphatsz. A boldogsagnak es tartos kapcsolatnak ara van, megpedig az, hogy az ember olykor csalodik, de attol nem mehet el a kedve a boldogsag keresesetol. Nem mindenkinek johetunk be kapcsolatra, tovabb kell haladni es aztan ugyis ratalalsz az adott szemelyre. Csak igy allj hozza ahogy most. Nem bantas, de a kerdesekkel nem haladsz elore. Ismerkedni kell. A csalodasok, kudarcok meg nem fogjak azt jelenteni, hogy az mindig is ugy lesz.


Sok sikert mert elni, es merj ismerkedni! :)


33N

2019. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
*merj (nem mert) elirtam bocsi. 2-es voltam.
2019. febr. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!