Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehet ezt felreertettem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ezt felreertettem?

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy sraccal akivel regen kavartunk, mar csak "baratok" vagyunk. A kavezo kozepen mondta hogy mostanaban sokat ul a gep elott egy nagyon faj a hata meg a nyaka, aztan ramnezett es megkerdezte hogy meg tudnam-e masszirozni. En rogton mondtam hogy nem, es kirohogtem. Aztan mondta hogy jo o csak egy ilyen barati nyakmasszazsra gondolt. Aztan en kerdeztem hogy ezt igy hogy gondolta, itt igy egy kavezo kozepen? Aztan mondta hogy jo ez csak egy vicc volt.... Utolag rajottem hogy ez kisse felreetheto, de lehet csak en gondolom tul
2022. dec. 25. 17:48
 1/3 anonim ***** válasza:
33%
8 általánosod amúgy megvan?
2022. dec. 25. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Meg akart dugni, visszautasítottad, erre kimagyarazta. Ez teljesen tipikus férfiaknál, szokj hozzá.
2022. dec. 25. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Ezért nem kapunk masszázst soha mert a nők mindenben azt látják közben meg mi vagyunk a perverzek…….

Ha meg én ajánlom fel akkor meg mit képzelek aztán mikor belemennek és kiderül tényleg csak masszázs akkor folyik a nyáluk hogy ez milyen joooo…..

2022. dec. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!