Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi spermium gyűlik fel ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi spermium gyűlik fel ha nem maszturbálok 1 hétig?

Figyelt kérdés
Nincs most párom, ezért magamnak csinálom. Általában 2 napnál tovább nem bírom, mindig elkezdek fantáziálni, magától feláll a farkam. Most szeretném újévig kibírni, már 3 napja nem vertem. Mennyi sperma fog kijönni majd január 1-én? Lövellni fog? Illetve ki fogom bírni addig, ha már most 3 nap után alig bírok másra gondolni, és 10 percenként feláll a farkam?

2022. dec. 25. 14:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Az 5-ösnek üzenem!A prosztata nem termel és nem is tárol spermat!Csak olyan nadvet,ami nedvesiti a péniszt és táplálja a spermakat a petesejthez vezető útjukon!
2022. dec. 26. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
30%

Nemcsak a kimaradt napok száma számít, hanem az intenzitás is.

Szóval majd csináld sokáig, húzd el jól, és lassíts be a végén. Hatalmasat fogsz élvezni.

Bírod meg?

2022. dec. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Rengeteg spermad lesz!Ha rendesen felizgatod a peniszed,nagyon messzire fog elloni!
2022. dec. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Rggel huzogattam egy kicsit. 3 masodperc alatt az égnek áll. Nem élveztem el, de kb 6x viszsatartottam. Ez is jó? Kb. fél percenkent jött volna az elélvezés, ne mnagyon fogom tudni órákig visszatartani...
2022. dec. 26. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!