Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok többségére ez jellemző?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok többségére ez jellemző?

Figyelt kérdés

Kb 16-17 éves koruk óta mindig van párjuk és szexuális életük?

Ismerek egy lányt 3 éve neki folyamatosan voltak ez idő alatt barátai, most 23 éves. Én fiú vagyok de nekem ez a alatt a 3 év alatt senkim nem volt és nem is szexeltem.

Lányoknál tényleg ennyire könnyű dolog és az életük része a szex?


2022. dec. 23. 10:05
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Nem, gondolom nem kell mondani, hogy nem vagyunk egyformák.
2022. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
Én így vagyok ezzel, de még korábban kezdtem kicsivel. Tényleg elképesztően egyszerű, pedig nem tartom magam kiemelkedően szépnek.
2022. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
85%

más a barát, más a partner, más, hogy mindig van valakid....

nekünk lányoknak ez ugyanolyan nehéz mint neked, ha komolyan godnlojuk, viszont másik oldalról nézve, elég, ha bugyit villantok és máris van egy csomó kukkoló ismerősőm

2022. dec. 23. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
A többségére igen.
2022. dec. 23. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%

annyi a nagy különbség, hogy ha lány vagy és dugni akarsz, dugni fogsz, akár már aznap, de legkésőbb a héten.

Férfiként .. hát ez kissé más.

2022. dec. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

A legjobb barátnőmre ez igaz, csak neki 13 éves kora óta vannak kapcsolatai (szexuális élete nem, az későbbtől).

Rám meg egyáltalán nem igaz, 19 évesen veszítettem el, és 22 évesen lett az első kapcsolatom. A kettő között szinte semmi nem volt.

2022. dec. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Igen. 16 éves korom óta, pár hónapos kihagyással. Barátnőimnek is.
2022. dec. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 NTBS ***** válasza:
73%
Szerintem nem. De itt mindenki mindent csinál.
2022. dec. 23. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem a felükre igaz kb
2022. dec. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha valakinek igénye is van egy normális partnerre, nem pedig 'mindegy csak legyen' alapon keres, akkor nem olyan egyszerű. Én 17 évesen is értem meg az exem, 4 évig voltunk együtt, azóta egyedül vagyok. Voltam szerelmes, de abból semmi nem lett, így marad a szexkapcsolat. Pedig nem vagyok se csúnya se buta, csak tudom milyen partnert keresek magam mellé, és nehezebb találni.
2022. dec. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!