Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fiúk miért álmodoznak nagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk miért álmodoznak nagy farokról amikor egy csomó nőnek be se lehet rakni a tényleg nagyot?

Figyelt kérdés

Nekem a kéjrúd 19,5/5,5 cm, sokszor volt már szenvedés, volt hogy még a makkját se tudtam a nőbe mártani. Lehangoló volt.


Egy kisebb vékonyabb szerszám meg bemegy minden nőnek, sokkal jobb.


F/32


2022. dec. 21. 19:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
39%
Ez már a nagy, de még kezelhető méret. Én örülök a kb. ekkorámnak, mert sokaknak tetszik, de valóban óvatosan kell már bánni vele.
2022. dec. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
43%
Mert attól, hogy nem fér be sehova, mégis a legtöbb nő ekkorán akar ugrálni.
2022. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Fogadjunk hogy a második válaszoló is egy férfi....
2022. dec. 21. 19:46
 4/15 anonim ***** válasza:
52%
Balázska, te nem voltál még nővel...
2022. dec. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
60%

Azért akarnak nagyot, hogy az öltözőkben villogni tudjanak hogy nekik van a legnagyob...

Aztán amikor szexre kerül a sor rájönnek hogy nem is olyan jó félméteres farokkal...

2022. dec. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
35%
Nem álmodozik senki de amikor van egy 12-es csikked akkor el kell gondolkodni rajta, hogy szeretnéd ezt meg ezt de neeem mert az sem kivitelezhető, meg amaz sem. Kézbe veszik és hol volt hol nem volt, annyira nem poén. Nem 20- as kell hanem egy 16-os. Kell? :D
2022. dec. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Nem, kérdező, nő vagyok.

2-es

2022. dec. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%
Mert így vagyunk kódolva. Mindenből a nagyobb a jobb, a magasabb testalkat, a nagyobb izomzat, stb. Már amikor egymás között "versengünk" (de még akkor se minden esetben), egyébként meg teljesen mindegy.
2022. dec. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
31%

Mert be lehet tenni bármekkorát, bárkinek, csak rá kell készülni és figyelmesnek lenni… Még popóba is be lehet tenni akár 24 centi hosszú, 6 centi vastagot is, ha megfelelő időt szánnak a tágításra! Pedig az ánusz nem arra van “kitalálva”, hogy ennyire táguljon.

A hüvely arra van… Nagyon durván tud tágulni izgalom hatására, és van természetes síkosítottsága, amire persze még külön rá lehet tenni egy lapát mesterséges síkosítót.


Annyi ilyen választ olvasok, hogy “jajj nekem 19-20 cm és alig fér be a csajoknak, fiúk ne akarjatok ilyet mert ez nem áldás hanem átok”… Szerintem ez vagy kamu, tehát nincs ekkora farkatok, vagy pedig nem voltatok elég nővel, esetleg egyel sem!


De leginkább kamunak gondolom, érzem a soraitokban azt a nyomorult kielégülést, ami az okoz nektek hogy leírhatjátok hogy nektek nagy de bár ne lenne az…

Ez kicsit olyan mint amikor itt megkérdezik, hogy ki jobb és ki balkezes és 100 válaszolóból 85 azt írja, hogy Ő bizony balkezes, mert ettől a hazugságtól olyan qurva egyedinek érzi magát és olyan nyomorult amúgy az élete, hogy erre van szüksége hogy itt kamuzzon.

2022. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

#9. Vagyok!


Le lehet pontozni, de nekem tényleg 20 cm felett van valamivel és vastag is, bár arányaiban nézve átlagosnak tűnik a vastagság az extrém hossz mellett.


Eddig még nem volt olyan csaj akinek ne tudtam volna betenni tövig és fájdalmat sem okoztam… Csak türelmesnek kell lenni.


Pedig voltam 6 csajjal kölcsönös vonzalom alapon és azon kívül még vagy 10 prostival.

2022. dec. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!