Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lenne bátorságod kezdőként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne bátorságod kezdőként egy tapasztalt lánnyal szexelni akinek helyes, izmos barátai voltak, te meg nem ilyen vagy?

Figyelt kérdés

Úgy érzem én keves lennék, több százszor szexelhetett én meg még csak 2x csináltam. Ráadásul ez a lány már elutasitott két alkalommal is.

Nem sok bátorságom van így főleg hogy modell típusú fiui voltak eddig.


2022. dec. 17. 10:11
 1/4 anonim ***** válasza:
84%

Volt olyan nőm akinek előttem izmos fekete pasija volt...

És volt bátorságom, azért mert így is engem választott és öt ejtette, tehát valamiben jobb vagyok mindig az előzőnél

2022. dec. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Lazy Lover ***** válasza:
81%
Nem voltam ilyen helyzetben meg volt őrülve értem egy szép csinos csaj de azt hittem hogy csak hülyéskedik
2022. dec. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
Szexelni igen, kapcsolatra nem. Meguntam hallgatni, hogy bezzeg a Béla így, bezzeg a Józsi úgy.
2022. dec. 17. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Volt ilyen :DD

Másfél év után elege lett abból, hogy mindig hangoztattam, hogy kevés vagyok neki, a másik srác izmosabb volt, biztos nagyobb volt a farka is...ugye? Ugye te krva?

Na...ebből lett elege :D

2022. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!