Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, irigyek vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, irigyek vagytok azokra a lányokra akik szépek, jó alkatuk van és emiatt körülrajongják a helyes fiúk?

Figyelt kérdés
Irigyek vagytok azokra akik sikeresek a fiúknál és akiket a leghelyebb fiúk dugnak?
2022. dec. 9. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2022. dec. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

igen

35f

2022. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
80%

Nem így gondolok rá.

Igen, néha irigykedek, hogy egyesek szerencsések, mert szépek. Néha én is kívánom, hogy bár, olyan szép lehetnék, vagy legalább csak egy dolog lenne olyan magamon, mint amire vágyom.

Aztán mindig rájövök, hogy ha olyan lennék, valószínűleg nem ilyen személyiség lennék és így elengedem ezt a dolgot.

Azt, hogy sikeresek-e és hányan dugják őket, nem tudom és nem is érdekel. Nem az életüket irigylem, pusztán az alakjukat. És ezek még csak nem is vékony lányok.

2022. dec. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bavallom őszintén, hogy a körülrajongásra sosem voltam irigy, sőt örülök is neki, hogy szinte "láthatatlan" vagyok.
2022. dec. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Nekem így is jobb.

2022. dec. 10. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne irigykedjenek. Sajnos 99%-ban olyanok nyüzsögnek körülöttem így, akik baromira nem érdekelnek. Akiknek nem csak a külső számít, azoknak ez inkább hátrány...
2022. dec. 10. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!