Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ismerek egy lányt akinek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerek egy lányt akinek mindig nagyon helyes, jó alaktú, sportos, népszerű fiú voltak, neki csak ez a típus jön be?

Figyelt kérdés

Én nem ilyen vagyok sajnos. De tetszik a lány és most egyedül van. De szerintem ezek a fiúk után én kevés lennék. Bár így látszólag ezek a fiúk eléggé gyökerek lehettek, volt amelyik megcsalta.

Akinek van tapasztalata az ilyesmi stílusú fiúkról hogy milyenek egy kapcsolatban az leírná?

Meg szerintetek ha én nem vagyok nagyon helyes, meg népszerű sem akkor kevés lennék?


2022. nov. 26. 19:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem engedd el. Ha eddig is ilyenek voltak neki, akkor ezután is ilyeneket akar. Nincs mit tenni.
2022. nov. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
57%
Legyel te is olyan
2022. nov. 26. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát azért most ne kezdjen el sportolni, ha nem szeret.
2022. nov. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Barátom te felemelt kézzel akarsz csatába menni? Úgy 100% hogy nem fog menni, ha már eleve feladod. Ne legyél már ilyen tugyimutyi balf.sz. Tegyél egy próbát és kiderül! S ne akarj senkit leutánozni, másolni, ne játssz szerepet mert hiteltelen. Add önmagad, ha a csajnak ez bejön és tetszik akkor bingó, ha nem jön be neki akkor amúgy sem passzoltatok volna össze.
2022. nov. 26. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Legyél te is gyökér. Írtad, hogy azok a csávók gyökerek voltak.
2022. nov. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Keress olyat, aki elfogad ilyennek.
2022. nov. 27. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!