Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Aki azért szexelt egy férfival...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki azért szexelt egy férfival elsődlegesen csak, hogy legyen tőle gyereke, annál ez összejött, mi lett a vége?

Figyelt kérdés

Valamilyen futó vagy rövidebb ismeretségre stb. gondolok.

Hallottam ilyenről ezért vagyok kíváncsi ilyenkor hogy végződik?

Miért csinálja a nő ha csinálja?



2022. dec. 14. 18:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nyomorek aki ilyet csinal

De a pasi tobbnyire nem torodik se vele se a gyerekkel.

2022. dec. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Addig nimcs ezzel baj, amíg meg nem születik a gyerek. De utána előbb utóbb eljön az az idő, mikor rájön mit jelent egyedül kölyköt nevelni, és elkezd kölyöktartásért rinyálni, annak a kölyöknek, akit kizárólag ő egyedül akart!!! Na az ilyen nőket kéne sorba állítani és csak egy golyót pazarolni rájuk!
2022. dec. 14. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Ennél már spermabankba is könnyebb elmenni. Ha valaki csak kölyköt akar arra nem a legetikusabb kihasználni egy olyan férfit aki erről nem is tud. Utána meg ergeti majd a nő a gyerektartással azt aki csak egy egyéjszakást akart. :D Mondom ezt nőként. Bár az se normális aki nem húz óvszert egy olyan kapcsolatban, ahol nem bízik 100%-ban a partnerében, és aztán meglepődik hogy hazudott a tabiról.
2022. dec. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
16%

Én szívesen csinálnék gyereket egyedülálló nőnek, aki nem akar kapcsolatot, csak egy gyereket, és vállalja, hogy nélkülem neveli fel.

37/F

2022. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Boris Beckernek összejött... a csajszi lerépázta, kiszaladt a mosdóba kiköpte majd beinjektálta. Miért is csinálta? Mert Becker bá' akkoriban egy évente sokmillió dollárt kereső menő teniszező volt 😂

Van egy nőismerősöm aki szándékosan idegen "donortól" lett terhes. Nyaralás alatt kinézett magának egy jóképű fickót, azzal dugott pár napig védekezés nélkül s meg is lett az eredménye. A tag nem tudja hogy gyereke van, igaz az ismerősöm sem tudná megkeresni mert szándékosan nem kért tőle semmilyen kontaktot.

2022. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

5 no lám de jó pld-k.

Az elsőnek van szakirodalma is: spermalopásnak hívják. azóta mindig félek ha teli szájjal és nem teli hólyaggal szalad valaki wc-re előttem.

2022. dec. 14. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!