Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők és lányok miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők és lányok miért nem szeretik már a hagyományos, az ún. misszionárius pózban zajló szexet?

Figyelt kérdés
Mindenki csak a kutyapózt, a doggy-t akarja. Feministák szerint a misszionáriust törvényileg is tiltani kell, mert a nők alárendeltségét és kizsákmányolását segíti elő. A kutyapózban pedig kevesebb az érintkezés a férfival,ba nő nemcsak fizikailag szabad, de nem látja az elnyomó férfi arcát sem.

2022. dec. 14. 14:36
1 2 3
 21/27 A kérdező kommentje:
Még szép, hogy NEM értek egyet. De a férfigyűlölet mintha valami sikkes, trendi dolog lett mostanában. Elég csak megnézni a filmeket, a reklámokat, a sajtótermékeket, ahol a férfiakat mindig valami negatív vagy nevetséges helyzetekbe rakják. Meg itt mintha valaki említette azt: Minden férfi disznó. Ez valamelyik lökött amerikai filmben volt, de alighanem igaz, hogy van ilyen irányelv, amit ha nem is komolyan, de trendből követnek. Viszont ez valamiért olyan területekre is kihat, ahol nem kellene. Pl. az igazságszolgáltatás. Olyat olvastam, hogy Amerikában (de alighanem itt is Magyarországon) válóperes ügyeknél mindig az anyának ítélik a gyereket. Amerikában még úgy is, ha az anya veri őket. Mert valahol a fejükbe veszik sokan, hogy az apa rosszabb, mert egy férfi. Idehaza meg hallottam olyan esetekről, hogy elvált feleségek elég könnyen meg tudták gyanúsítani pedofíliával a volt férjüket és így vették el tőlük a közös gyereket. A hatóság meg hihetetlen módon pikk-pakk adott a nő szavára.
2022. dec. 15. 08:07
 22/27 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, te pontosan miért is sírsz itt?


Talán azért mert egy nő sem kíváncsi rád? Neked nem a feministákkal van bajod, ha em úgy ámblokk a nőkkel. Süt belőled a frusztráció..


Kérlek, mielőtt valami hülyeséget találsz ki, járj is utána, támaszd alá. De ahogy látom, neked az sem számít hogy nem minden feminista férfi gyűlölő és nem minden nő egyforma.


Nyilván, belőled nem kér egy sem.. :)

Ez nem az ő hibájuk, el kell fogadni. :)

2022. dec. 15. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
88%

Ismerek néhány szélsőségesebb feministát (a klasszikus értelemben vett feminista pedig nyilván még csak hasonlót sem mond), de még tőlük sem hallottam ennyi badarságot. Mivel a kérésem ellenére nem linkeltél semmit, ezért továbbra is úgy gondolom, hogy vagy csak provokálni szeretnél, vagy csak félreértettél valamit.

Kérdező, neked tulajdonképpen mi is a problémád? Miért is vagy ilyen frusztrált? Mert te (mint önálló, mástól független személy) sikertelen a párkeresésben?

26/N

2022. dec. 15. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
78%
23. Egyértelműen igen. Ez jön le az egész "kérdésből".
2022. dec. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Feministaként szeretem a misszionárius pózt. Inkább úgy vettem észre, hogy a pasik erőltetik mindig a többi össze vissza kicsavart pózokat.
2022. dec. 15. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bármilyen póz csakis ember függő , nekem bármelyik jöhet, imádom mindet. ::))

Minden póz más szempontból élvezetesebb mindkettő félnek. ::))

2022. dec. 15. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én még ilyenről nem is hallottam, hogy a feministák be akarják tiltani ezt a pózt. Meg ezt a sok hülyeséget, amit összehordasz.
2022. dec. 19. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!