Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők és lányok miért nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők és lányok miért nem szeretik már a hagyományos, az ún. misszionárius pózban zajló szexet?

Figyelt kérdés
Mindenki csak a kutyapózt, a doggy-t akarja. Feministák szerint a misszionáriust törvényileg is tiltani kell, mert a nők alárendeltségét és kizsákmányolását segíti elő. A kutyapózban pedig kevesebb az érintkezés a férfival,ba nő nemcsak fizikailag szabad, de nem látja az elnyomó férfi arcát sem.

2022. dec. 14. 14:36
1 2 3
 11/27 NTBS ***** válasza:
98%
A nők a jó szexet szeretik. Mindegy milyen póz.
2022. dec. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
89%
És még én vagyok betépve, b@meg!
2022. dec. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
82%
Nekem pl missziben nehezebb elelvezni vagy csak ha elég egyenletes a párom mozgása. Doggy es lovaglo a legjobb
2022. dec. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
96%
Én imádom
2022. dec. 14. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi baromságot! Imádom a misszionárius és a szex nem az elnyomásról szól, ha normális pasival csinálja az ember. Pont, hogy látni akarom az arcát és csókolni közben. Legalábbis ezt is... :)
2022. dec. 14. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező ez alapján a logika alapján inkább a kutya póz lenne megalázó, mert pontosan, még az arcát sem lehet látni, semmi intimitás, közelség, meghittség, csak a más testének a használata. De az egész hülyeség, nem tudom hogy léteznek-e egyáltalán azok az oldalak, és ha igen, akkor valóban jól értelmezted őket, de az biztos hogy nem könnyen akadtál ezekre rá, hanem jó erősen keresni kellett, hogy találj valamit baromságot, amin meg tudsz sértődni.
2022. dec. 14. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
89%
Még egy pont a misszionáriura, még egy feministától.
2022. dec. 14. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
17-nek az a lényeg az ilyen ultrák szerint, hogy az arcot ne lássa, mert itt vmi elég zavaros ideológia ütközik ki a zsarnok férfi negvetésének kifejezéséről vagy mit tudom én mi. Az ölelést a nő láncraverésével egyazon értékűnek tartják, a csók meg az elnémítás. A szemkontaktus meg a manipuláció veszélyét rejti, ezért nem lehet azt hiszem lovagló pózban a feminista szélsőségesek szerint. Kerülni kell a szemkontaktust. Mindenben csak magára kell figyeljen a nő és nem járhat a fejében a férfi még az orgazmuskor sem. Ezért nekik a kutya az egyetlen szóba jöhető, mert háttal van a nő, nem ölelik, nem ölel, nincs csók és nem kell őt se fogni.
2022. dec. 15. 06:00
 19/27 A kérdező kommentje:
Az előző hozzászólásomat valójában a 16-nak írtam.
2022. dec. 15. 06:24
 20/27 anonim ***** válasza:
98%

#18 és egyetértesz ezekkel? Vagy mi a kérdésed lényege, célja? Itt van egy csomó nő a válaszolók között, sokan feministának is vallják magukat, és leírják, hogy ez baromság, amit írsz, de te kötöd az ebet a karóhoz, hogy, nem, ezek a nők nem tudják mit beszelnek.

A feministák nem egy homogén halmaz, amin belül mindenki ugyanazt gondolja. Biztos vannak nagyon elrugaszkodott nézetek, nagyon szélsőséges feministák (mint minden ideológia követői között vannak), de ez nem általános. Kérlek ne akard megmagyarázni (mansplaining) a nőknek, hogy ők mit gondolnak, mit szeretnek vagy mit nem, és miért. Mert csak magadat teszed nevetségessé.

2022. dec. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!