Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek ezekről az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek ezekről az orgazmus utáni gondolatokról?

Figyelt kérdés

"Valaki azt állította, maga Barack Obama jelent meg lelki szemei előtt, míg egy másik hozzászóló farkaséhségéről számolt be. „Na, ezt nem lesz semmi feltakarítani!" – írta egy harmadik kommentelő, míg felhasználótársa a pisidilemmát említette meg: „Most én menjek először, vagy ő?""


Forrás: [link]


2022. dec. 11. 00:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát, mit mondjak? Nekem is pisilnem kell általában utána. Kb ennyi a véleményem.
2022. dec. 11. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen gondolatok, és még ennél érdekesebbek is.

Előfordult életemben már 1-2 érdekes eset a partner tekintve. Volt akivel minden a legnagyobb rendben ment, utána szégyenérzete támadt. Volt önkívületi állapotba kerülő, aki megkérdezte mi történt vele. Mindezek befolyásoltság nélkül, tehát nem italozás, spangli után, hanem józan fejjel.

El kell fogadni, ha az ember ilyen "piszkos" dolgokat művel. Szerencsére nem vagyunk egyformák. Ettől színes a világ.

2022. dec. 11. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ugrottak már be helyek, arcok orgazmus közben. Voltam már önkívületi állapotban is, de volt hogy sírva fakadtam.

Bármi is lehetséges!

2022. dec. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!